Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendkívül erős, dús, nagy...

Rendkívül erős, dús, nagy kiterjedésű intim szőrzettel rendelkezem. Mit lehetne vele kezdeni, hogy ne nőjön és ne látszódjon ennyire? Akinek szintén ilyen mit csináltok vele? 19L.

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Told le az egészet hajnyíróval, 0-ás fokozaton. Majd intim gyanta.
2013. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmit, folyamatosan ápolni, levágni/gyantázni. ha pedig mindig csupaszon viseled, akkor érdemes elgondolkozni a végleges intim szőrtelenítésen is.
2013. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hajnyíróval szoktam,de annyiira erős,szúrós utána,hogy bugyin keresztül is átszúr,ja és nagyon látszanak a levágott fekete szőrvégek.
2013. máj. 10. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen, simán borotválni szoktam.
2013. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is szoktam borotválni,de nálam ennek csak akkor van értelme ha minden nap csinálom,mert másnapra már teljesen borostás,mint ha hajnyíróztam volna.
2013. máj. 11. 06:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen, én igazából csak nyáron strandidőszakba szoktam borotválni, v ha uszodába megyek. 2-3 naponta szoktam és utána bőrradír meg bőrápoló krém és 2-3 napig alig látszik hogy ott borotválva van. Mondjuk úgysincs pasim, így nem gond ha fél évig hozzá sem nyúlok. Lehet h ciki meg égő, de nem akarok az év minden napján ezzel bajlódni. 17/L
2013. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen télen én sem bajlódok ezzel,csak alkalmanként ha például uszodázunk.A páromat nem zavarja,inkább csak engem.Viszont ilyenkor nyáron sokat kínlódok vele.
2013. máj. 13. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Jó neked ha a pasidat nem zavarja, remélem ha nekem lesz, őt sem fogja. Csak nem sok reményt fűzök hozzá, mikor a környezetemben mindenki a csupaszságot isteníti :-(
2013. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így van,ezért kínlódok én is minden nap a szőrtelenítéssel.
2013. máj. 13. 14:32
 10/10 anonim válasza:
nem muszáj a divatot követni...
2014. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!