Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap csináltattam köldök...

Tegnap csináltattam köldök piercinget és a felső lyuknál piros körülötte egy kicsit, és gennyedzik is kicsikét :S ez normális ugye?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmnek fél évig folyamatosan gennyes,piros volt ,majd párh hónapig visszatért neki
2013. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 OMG! ***** válasza:
Barátnőmnek van köldökpiercingje, neki fél évig gennyezett, vérzett, meg begyulladt. Most már jobb, egy éve csináltatta. Mondjuk amikor kicseréli egy másik piercingre, általában begyullad neki, de Betadinnal bekeni, és utána jobb.
2013. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez normális ugye? :S csak mert félek hogy kilöki a pc-t :S
2013. máj. 10. 21:28
 4/4 anonim válasza:
igen normális! nekem is volt(kiszakadt sajnos, szerdán teszik vissza) és nekem is ugyan ez volt vele. mivel tegnap csináltattad így még gyulladt is lesz egy ideig!
2013. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!