Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szedte már le valaki a saját...

Szedte már le valaki a saját műkörmét?

Figyelt kérdés
Elég borzalmas lett a körmöm, most először használt a körmösöm a zselé tetejére gél lakkot de szakad, törik minden baja van. Ocsmányul néz ki, de nem tudom vele leszedetni mert most egy hétig nincs itthon. Addig nem akarok fél darab körmökkel rohangálni. Valami tipp? :(

2013. máj. 12. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Reszeld le. Valamit jól elcseszett, 4-5 hétig bírnia kéne.

Arra vigyázz, hogy egy vékony réteget hagyj rajta, hogy ne sérüljön a saját körmöd.

2013. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, lereszelgettem majd amit tudtam leszedtem mikor felfeszült. nem lett baja, most hagyom kicsit! elkeseritő, tulajdonképpen többezret dobtam ki az ablakon :/
2013. máj. 12. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Válassz jobb körmöst. Tény, hogy nem lesz egyszerű :(
2013. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon berágtam rá, gondolkodok, hogy nem is csináltatok már :s
2013. máj. 12. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

én már volt hogy leszedtem, de ha sikerül is akkor azért fájni fog meg nem lesz valami szép..(könnyen elpuhulhat mégjobban a köröm)

mondjuk én pár hét után kezdtem el leszedegetni amikor már nem tetszett :D

próbálkozhatsz reszelővel is, de nekem nem igazán vált be..

2013. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: de elmehetnél egy másik műkörmöshöz is és leszedné neked,fájdalommentesen..legközelebb meg már mehetsz akár hozzá, ha nem vált be a másik.:)
2013. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!