Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szakáll kérdés 17 évesen?

✮ʝօк&# kérdése:

Szakáll kérdés 17 évesen?

Figyelt kérdés
Lassan 17 vagyok, és már mindenhol van szakállam, de rettenetesen gyér egyelőre. Ahogy látom, valami nagyon lassú tempóban sűrűsödik, de ha nem gyorsul fel, még jó 1-2 évig idétlen lesz. Tehát most akkor minden nap borotváljam, vagy hagyjam hetekig nőni, esetleg 2-3 naponta? Kinek mi vált be? (Genetika: 2 generációra visszamenőleg az ősök arcszőrzete sűrű és erős)

2013. máj. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hagynék egy kecskeszakállat, és máshol minden másnap borotválnám.

De sajnos, 20 éves létemre, alig van valami PIHÉS arcszőrzetem, pedig hetente egyszer-kétszer leborotválom már 4 éve...

2013. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Első vagyok.

Undorodom magamtól, hogy nincs szakállam, és még a melleim is nagyon nagyok, + el vagyok hízva.

Alapvető férfias tulajdonság az erős arcszőrzet, kicsi mell, és mély hang...

Nem vagyok férinak mondható. :(

2013. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van Gynecomastia, de nem aggódok, amint 18-19 leszek, műttetem. Gyakran izmosabbnak mutatja a melleimet mint amilyenek valójában. Azért a kérdésre még jöhetnek válaszok!
2013. máj. 14. 06:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha gyéren nő, akkor felejtős a szakáll abból a szempontból, hogy jól néz-e ki.

A többihez nem tudok hozzászólni.

2013. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, régen én is mindig szakállat akartam, de én sem vagyok egy szőrös típus. 16 éves koromban kezdtem el borotválkozni, eleinte kétnaponta, hát nem nagyon akart sűrűsödni, ez így ment 19 éves koromig. Akkor meguntam, hogy semmi változás (na jó, minimális), és átálltam a heti 1 borotválkozásra. Ez sem okozott túl nagy áttörést, majd amikor a 20-at töltöttem úgy döntöttem, hogy leszarom, növesztek kecskeszakállat. Amikor először elkezdett nőni borzasztó hülyén nézett ki, ritkás volt, aztán mindig visszavágtam, így pár hónap után már egészen normálisan kezdett állni. De a bajszomon és az államon kívül máshol még mindig nem nagyon volt rajtam szőr. Azóta eltelt még két év, eben az időszakban ált 4-5 naponta borotválkoztam és pár hónapja elkezdett szőrösödni a nyakam csak úgy és eléggé nagyon.

Ergo szumma: tök mindegy mint csinálsz vele, a gének határozzák meg :)

2013. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én lányként mondom azt, hogybármit csinálhatsz csak ne hagyd hetekig nőni. A hosszú szöszmöszös szálak nekem ennyira arrr, nem is tudom, borzalmas.

22 L

2013. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem a kecskeszakáll irtó nyomi kűlsőt ad!

egyébként ha borotválod, akkor egy idő után megerősödik!

2013. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!