Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ronda férfik, ha most az...

Ronda férfik, ha most az öletekbe hullna egy csomó pénz mit kezdenétek vele (Több százmillió forint)?

Figyelt kérdés

Én pl.: az lenne az első hogy átplasztikáztatnám magam, hogy legalább nem csak undorral néznének rám a nők.

Mert a nő csak férfiban először csak a külsőt látja meg és utána a belsőt.

Családnak adnák.

Esetleg adnék egy két alapítványnak.



2013. máj. 15. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Ingatlanba fektetném és azon kívül vennék magamnak egy ötös BMW-t.
2013. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
A barátnőmet elvinném egy szép hosszú nyaralásra először is. Mert hogy nekem barátnőm is van, ehhez nem kell semmi extra csak egy kis kedvesség meg figyelmesség, amire a legtöbb nőnek szüksége van. Nagy tévedésben lehetsz ha azt hiszed mindenkinek a külső a legfontosabb. Az viszont nyilvánvaló, hogy neked a legfontosabbak közt van, hiszen magadat sem vagy képes elfogadni. Én elfogadtam, hogy ronda vagyok, nem számít, nem foglalkoztam sose ezzel. Helyette van eszem és érzéseim, meg a többi ami a legtöbb férfiből hiányzik, és ez a fontosabb. A szép külsővel sokra nem mész. Nincs igazán jelentősége hogy néz ki az ember.
2013. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Te nem tartozol rondák a kategóriába, minimum hogy az átlagos kategóriába beleesel.

Különben még nem lenne barátnőd sem.

Úgy vélem pénzel mindent el lehet érni.

2013. máj. 15. 17:08
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Akinek nem kellek így, ahogy vagyok, tuti nem kellene nekem ő se, miután pénzem van! ;)
2013. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ezeket a kérdéseket miért nem törlik? Már van belőlük elég... Talán nem azon kéne siránkozni hogy jajj mennyire ronda vagy (Ha pedig mindenképpen ez az életed célja, hát tedd, de engem könyörgöm hagyd ki belőle az ártatlan embereket. Vezess naplót vagy tudom is én...)

Teljesen férfiatlan vagy.

2013. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen felfogással ne csodálkozz, ha nem jön össze egy nő sem. Ha pénzed is lenne, akkor csak azt szeretnék benned, de téged nem. Ezzel csak a qrvákat, meg a pénzéhes ribancokat lehet megkapni, akik orrba-szájba csalnának mindenkivel.
2013. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Aki az 5-ös 6-os válaszokat adják biztos hogy szépek. Ezért nem tudják milyen ha ronda egy ember, nem tudják hogy ez miatt nem talál munkát, nem talál társat.

Igaz, a rondáknak csak hallgass a nevük a szépek szemében, ahogy az utolsó két válaszból értelmeztem. Abba nyugodton belelehet rúgni, kilehet röhögni. Sokan válaszolják azt hogy a szépség relatív, igen az, csak a mai társadalom ezt nem tudja felfogni. Média mit sugall hogy a szépek a jók, rondák pedig a gonoszak.

2013. máj. 15. 18:42
 8/16 anonim ***** válasza:

Luxus qrváznák, azoknak nem számít a kinézet, csak a pénz.

Sz.rnám le a külsőm, meg a szerelmet. Élvezném az életet.

2013. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nyernék? Felépíteném álmaim családi házzát egy szép telken. A tervrajz már egy éve meg van, csak a pénz nem elég. A többit meg természetgyógyászra költeném. Hogy legalább egy kicsit elviselhetőbb legyen az életem. Az orvosokban csalódtam. A legtöbb gyógyszertől csak rosszabbul érzem magam. A plasztikának nincs értelme. Minek a szebb arc? Rajtam már nem segít.
2013. máj. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ugyan nő vagyok ,de válaszolnék: hiába a sok pénz, a BMW vagy bármi ,ha nem tetszel akkor a millióiddal sem fogsz (és nem csak külsőre értem, hanem belső tulajdonságokra, modorra)

Egy igazi nőt nem ez érdekli.

2013. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!