Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néznek ki ugyan-úgy a...

Miért néznek ki ugyan-úgy a lányok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a barátnők ugyan-úgy néznek ki. Ugyan-úgy hordják a hajukat, ugyan azt a farmerdzsekit hordják, vagy pink pulcsit. Ugyan az a piros körömlakkot hordják...

A hajszínük is ugyan az. Ha végig nézek rajtuk, mintha nem lenne önálló ízlésük.

Mintha együtt válogatnák össze a ruháika, hajstílusokat, hjaszínűket.


Miért akarnak egymásra hasonlítani?



2013. máj. 16. 10:53
 1/10 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Ne általánosíts! Én és a barátnőm teljesen másmilyen ruhákat hordunk. Nagyon eltérő az ízlésünk. :)
2013. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindenki :)

De sokan biztos azért, mert hasonló az ízlésük, ezért is barátnők.

2013. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember a hozzá hasonlók társaságát keresi a legtöbbször, ez megnyilvánulhat kinézetben és viselkedésben is.
2013. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki azért. :D Mi négyen vagyunk barátnők, mind a négyen teljesen másképp nézünk ki, mind öltözködésünkben, mind hajszínünkben, mindenben. :)
2013. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mert ha az utcán körül nézel, akkor is nagyjából a fiatalok ugyanúgy néznek ki. nem csak a lányok, a fiúk is. divat.
2013. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ian Catman válasza:
Ezt a gazdaságpszichológia "bandwagon effect"-nek hívja. Nem pontosan ugyanaz, mint a divat, de hasonló. A lényeg, hogy aki úgy öltözik ahogy, azt jelzi, hogy egy bizonyos csoporthoz tartozik, vagy hogy nem tartozik egy másikhoz. Ezzel ellentmondónak látszik, de nem az, hogy ugyanazon a stíluson belül mindegyik egy PICIT másnak akar látszani. De alapvető a csoporthoz tartozás jelzése. Mindig is így volt. (Nem azért, de a fiúknál is, bár nem ilyen mértékben.)
2013. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát én és a legjobb barátnőm szinte ellentettjei vagyunk egymásnak:D Ő a megszokott deszkás menő csaj én meg inkább felnőttesebb konzervatívabb cuccokat szeretem:) lehet hogy sok lány hasonlít de csak mert nagyjából minden boltban azonos divat megy más más kialakításban... ez nem a lányok hibája! és sok olyan lány van akinek nincs saját stílusa, szóval tényleg ne általánosíts!:)
2013. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, ilyenkor miért a lányokat kérdezik, a fiúk is ilyenek.
2013. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, persze akinek nem inge ne vegye magára
2013. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én és a legjobb barátnőm nagyon hasonlítunk egymásra (belül is kívül is :) ). De nem öltözködünk ugyanúgy. Más stílust kedvelünk. Ő utálja a szoknyákat (még nem is láttam rajta) én viszont imádom.
2013. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!