Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyönyörű?

Szerintetek is gyönyörű?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Először nem tetszett annyira, de most valamiért nagyon megfogott. Annyira szép lány :)

(Ő egy színésznő, nem kell törölni a kérdésemet :))



2013. máj. 16. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. De a kérdésednek tulajdonképpen mi is a célja? El akartad mondani, hogy neked ő tetszik? Ezzel túl sok mindent nem tudunk kezdeni.
2013. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő??? Hát, tényleg ízlések és pofonok.... Határozottan csúnya nő, táskás gülü szemekkel, csúnya szemöldök, elálló fülek, ronda fogak. Soroljam még?
2013. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hm, az ízlések tényleg különböznek :D Szerintem nagyon szépek az arcvonásai, a haja, és olyan visszafogottan elegáns és nőies.
2013. máj. 16. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép. :)
2013. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
A haja? Ne viccelj már, mit látsz olyan szépnek a hajában? És az orrát még nem is említettem, akkora durung, mint a bazilika kilincs.
2013. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
az arca kifejezéstelen,a hajat unalmas,a stílusa rémes,a feje meg nagynak tűnik a testéhez képest,úgyhogy csúnya
2013. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez nem minden esetben helytálló, de azért megnézném azokat is, akik ennyire leszólják.

Vagy mutassatok egy olyat, aki szerintetek igazán szép :)

Én az utcán sok igénytelen embert látok, meg kevésbé szerencsés arcvonásokkal megáldottakat, szerintem ez a lány azért átlagon felüli.

2013. máj. 16. 16:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szépre sminkelt átlag csaj. Ilyen gyakorlatilag bárki lehet.
2013. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó tény hogy annyira azért nem ronda, mint ahogy az előttem lévők leírták, de gyönyörűnek se mondanám.
2013. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fú. olyan semmilyen. szürke kisegér, rá nézek és unalmas.
2013. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!