Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Wilkinson/Gil...

Melyik a legjobb Wilkinson/Gillette borotva? Egyáltalán melyik gyártó borotvái a jobbak? A 4 vagy 5 pengés jobb? A rezgős vagy a sima?

Figyelt kérdés

Wilkinsonból a Quattro Titanium tetszik nagyon. Főleg azért, mert állítólag olcsóbb bele a fej, és 4 pengés /5 penge állítólag már sok, mert kicsi köztük a hely/. De abból a sima Titanium a jobb vagy a Titanium Precision? Utóbbinak a hajvágójával hajat is lehet vágni?


A Gillette-től pedig a Fusion Power tetszik nagyon. Viszont én félek az 5 pengétől, mert azt mondják, nehezebb kitisztítani a szűk hely miatt és a hosszabb szűrt nem viszi. Na meg drágább is, mint a Wilkinson...


Kérek tippet mindenkitől, minél többet! :) Légyszi, részletesen írjátok le, hogy Wilkinson VS Gillette, 4 penge VS 5 penge, rezgős VS sima!

Köszi előre is! :)


2013. máj. 17. 16:00
 1/3 A kérdező kommentje:

Eddig amúgy egy sima mezei Gillette Mach 3-mal toltam, ami viszonylag bevált. De szeretnék 3-nál több pengére áttérni... Szerintem hatékonyabb lenne. Illetve ebbe több, mint 3 ezer szokott lenni a fej, 4 darabos kiszerelésben, amit sokallok /bár igaz, sokáig bírják a fejek/.


Illetve nem tudom, hogy a rezgős változatok /amik ugye félig elektromosak, legalábbis a képeken látok rajtuk egy kapcsolót :)/ mennyivel hatékonyabbak, mint a simák...

2013. máj. 17. 16:07
 2/3 anonim válasza:

Igazából egyik sem. Olvasd el ezt a cikket: [link]

Én ennek a cikknek a hatására vettem egy olcsó Wilkinson biztonsági borotvát és egy olcsó pamacsot (igaz azóta már egy Merkur Solingen Futurom és Mühle pamacsom van), de nem akartam elhinni, hogy mekkora különbség van már a Wilkinson és a drága de rossz patronborotvák között is. Körülményesebb, de hidd el, zongorázni lehet a különbséget.

2014. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Gillette sokkal jobb, felejtsd el a Wilkinsont!

A 3 pengés már elég jó szerintem, fél évet nálam kibír.

2014. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!