Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne szebb arcom?

Hogyan lehetne szebb arcom?

Figyelt kérdés
Elég csúnya arcom van,már egy jó ideje zavar.Sminkelni/plasztikáztatni nem szeretnék,mert még csak 13 vagyok.Tudtok valami arctornát vagy akármit ami segítene?

2013. máj. 17. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy csúnya? A bőröd? Vagy az arcvonásaid? Még csak 13 éves vagy, annyit fogsz még változni!
2013. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
húzzál dobozt a fejedre
2013. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A bőröm kissé mitesszeres, de kezelem.(Szerintem ebben a korban teljesen normális.)

Inkább a vonásaim, az egész összhatás olyan ocsmány.

2013. máj. 17. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

13 évesen a smink már belefér simán :D

~Neked pontosabban ezt ajánlanám:

1, Essence színezett hidratáló:

700 Ft körüli árban van. Ez egy hidratálókrém, ami színezett, így egyenletes, szép arcbőrt hoz létre. Nagyon szeretem. :)

2, Szempillagöndörítő:

Ha nem is akarsz spirálozni, egy kis göndörítés "kötelező"! Nem számít sminknek, és szépen ki tudja emelni az arcodat.

3, Ajakápoló:

Alap dolog. Szép, sima és puha ajkakat eredményez. :) A te korosztályod szeret sok-sok szájfényt magára nyomni, de azt én nem ajánlom. :D Inkább egy rózsaszínes színű ajakápolót. :) A Labello 'Soft Rose' nevű terméke nagyon-nagyon jó, kellemes enyhe rózsaszín színt ad az ajkaknak.

4, Barnás szemceruza (ez már kihagyható)

A szemceruza nagyon meg tudja változtatni a kinézetedet, szóval ha nagyobb változást akarsz, akkor ő a te eszközöd! :) Egy barnás árnyalatot ajánlok, mert az naturálisabb. Én a szemeim külső sarkát szoktam csak vele kihúzni, nagyobbakká varázsolja a szemeimet és kiemeli őket.


Ez a smink.

~De ha valamiért nagyon nem akarsz, akkor:

1, Szemöldök:

Szedd ki jól, és esetleg színezd is meg. Nem muszáj sminkkel, lehet kapni szemöldökfestékeket, barnát és feketét. Nekem sötétbarna. A szemöldök NAGYON fontos eleme az arcnak. :)

Ajánlom ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=R5utXUS7Yd8

2, Haj:

A haj is nagyon-nagyon fontos!

Én hetente 2x mosom a hajam, mindig más samponnal, mindig használok valami balzsamot, és mindig szép, erős és selymes a hajam. A formája az arcodhoz illjen! Nekem féloldalas, hosszú frufrum van, a hajam hosszú, és meg van tépve. A megtépett haj dús hatást kelt. ;) És szinte minden nap besütöm. Persze általában csak egy picit! A kósza tincseket helyükre állítom, a frufrumat szó szerint kivasalom az arcomból, és kicsit "felállítom" a homlokomnál.

De sokszor begöndörítem, vagy "cikk-cakkosra" csinálom.

Ha nem akarsz sütővassal dolgozni (egyébként nem drága egy szerkezet, 5 perccel kész vele egy hajzat és ha figyelsz rá, akkor nem is roncsol!), akkor pl. a félig megszáradt hajadat fond be, és úgy aludj. De van több ilyen hő nélküli módszer. :) Nekem sokszor viszont nem sikerül... :(

Aztán hetente kb. 1x valami frizurát is csinálok, hogy változatos legyen a megjelenésem. :D

Pl. ezt mostanában sokszor megcsinálom:

http://www.youtube.com/watch?v=28ts7EvimLk

De gyakorolj mielőtt ilyennel mennél suliba! Nekem eleinte nagyon gáz lett, már rendesen szégyenlem, hogy úgy mentem emberek közé.

3, Fogak:

A fogak is rengeteget számítanak az ember arcán. :) Nekem kusza fogsorom volt, ezért fogszabályzót kaptam, és iszonyatosan megváltoztatott. Pedig nem is olyan rég került fel a szerkezet. Egyébként nem zavaró a kinézete, mivel porcelánból van, és alig észrevehető. :) Csomó ismerősömnek fel sem tűnt. :'D

De ha nem telik fogszabályzóra, akkor csinálj házi fogfehérítést, és mossad nagyon gyakran! A lényeg, hogy ápoltak legyenek. :)

4, Ruha:

Hát igen, ez valóban nem tartozik ide, de én hülyén érzem magam, ha valami "gáz" (vagyis ami nekem nem tetszik) ruhában vagyok... Ha csinos ruha van rajtad, akkor megnő a magabiztosságod.

5, Ékszerek:

Ezen belül is a fülbevaló, mivel az ott van az arcodnál.

Nekem összesen 7 lyuk van a fülemben. Nagyon szeretem őket, és ügyesen ki tudja emelni az arcomat. :)

Amitől óvlak, azok a nagy, lógós fülbevalók! Nekem legalábbis nem jönnek be...



~Ezenkívül:

1, Aludj sokat! Legyen az arcod kipihent, üde és vidám. :) Ez nagyon-nagyon fontos!

2, Igyál sok vizet! Pontosan nem tudom, hogy ez miért jó, de amúgy is rengeteg pozitív hatása van víznek, így rengeteget iszok. :)

3, Ha van súlyfelesleged, akkor dolgozd le! Ha nincs, akkor is sportolj! Igen, nekem nem volt igazán súlyfeleslegem, de elkezdtem sportolni (táncolok), és sokkal fittebbnek érzem magam. :D Feszesebb az egész testem, és mintha az arcom is az lenne...

4, Arcpakolás? Néha megéri felrakni egyet, még akkor is ha nem nagyon van hatása. Úgy érzi tőle az ember lánya, hogy megújult az arca, és érzi, hogy foglalkozik magával, ez magabiztosságot ad. :)

5, A vazelin állítólag jó a szempillákra. ;P Ez csak egy kis tipp lett volna...

6, Arcmasszázs! Én csak nagyon ritkán szoktam, akkor is csak relaxálás miatt, de állítólag csupa jót tesz.

7, ÉS A LEGFONTOSABB: MAGABIZTOSSÁG, KISUGÁRZÁS ÉS BOLDOGSÁG.

Bizony-bizony... Lehetsz te gyönyörű is, ha nincs kisugárzásod! :D Legyél magabiztos, talpraesett, tudd, hogy mit csinálsz, és legyél élettel teli!

Legyél nagyon boldog! Keress egy hobbit, ami tetszik, ne foglalkozz a sz@r dolgokkal, és örülj a jóknak! :)

Hidd el, a boldogság és a kisugárzás a legjobb szépítőszer! Mosolyogj a tükörbe, és szeresd meg magad! Keresd meg azokat a dolgokat magadon, amiket szeretsz, és koncentrálj azokra! :)

Foglalkozz magaddal, nézz meg néha egy-két filmet, vagy csináld, amit szeretsz, de foglalkozz a szeretteiddel is!

Nevess sokat, és ismerkedj emberekkel! :D

Ennyi idősen már esetleg akaratlanul is szerelembe eshetsz. :) A 13 éves lányok a legtöbb tinifiúnak már tökéletes barátnőjelöltek! Haha... ;D

Nézz az emberek szemébe, és ne gondolj arra, hogy hogy nézel ki! Miközben beszélsz velük nézz a szemükbe, néha mosolyogj, legyél magabiztos! Legyen tág, nyitott a szemed egész nap, ne nézd a földet és mosolyogj! :)

Ne érezd soha, hogy ciki, gáz vagy csúnya vagy... Mert akkor azt esetleg mások is megérzik.

Ne foglalkozz azokkal, akik beszólnak, és örülj, ha megdicsérnek!


Ennyi praktikám lett volna, remélem segít valamelyik! :)

14(~15)/l

2013. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van még valami kérdésed, vagy érdekel valami, akkor nyugodtan írd meg egyébként! :)

És ha küldesz képet privátban magadról, akkor sokkal többet tudnék segíteni! (Pl. hajban, szemöldökben, meg úgy mindenben!)

2013. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fuu köszi sokat segítettél! :)

Igazából a smink alatt arra gondoltam hogy

alapozó+szempillaspirál+szemceruza+rúzs egyben...

Néha egy kis korrektort használok, meg átlátszó szájfényt :)

Még egyszer köszi :)

2013. máj. 19. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!