Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi csődnadrágot BUDAPESTen,...

Férfi csődnadrágot BUDAPESTen, akár piacon akár máshol olcsón 3-4 max 5 ezerért hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne, ne és NE! A mondatod első két szavától feláll a szőr a hátamon. Ja, és aki hím létére csőnacit hord, nem nevezhető férfinak, ezáltal férfi csónadrág nincsen. Bocsi az offért de nem aludtam volna jól ha nem próbállak meg lebeszélni. Én megpróbáltam.
2013. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igényest min. 6 ezerért kapsz.
2013. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Pl. az Asia centerben, vagy egyéb kínai boltokban lehet ennyiért kapni.


Az első válaszolót meg sajnálom, ha ilyen apróságok ekkora problémát okoznak neki. :) Tedd túl magad rajta, hogy nem mindenki van veled egy véleményen. :) Ráadásul a rossz helyesírás, vagy a kérés nélküli "most jól megmondom" hozzáállás szerintem sokkal inkább ciki, mint a csőgatya. :)

2013. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. pontosan ezért kell neked is belekötni a másikba, ugye? :)


És milyen helyesírásról makogsz? A csónaciról? Bocsánat, elgépeltem, de nehogy azt mondd már hogy ez szerinted helyesírási hiba :D:D Majd ha komolyabb hibát vétek "jól megmondhatod", de ez most nem jött össze, bocsi. :)

2013. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!