Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy azért nincs...

Lehetséges hogy azért nincs pasim, mert elég nagy az orrom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.. Azt mondják nem vagyok csúnya, de az orrom elég nagy és nem igazán tudom elfogadni:/ Igaz még senki sem szólt be miatta.. De feltűnően nagy
2013. máj. 25. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem is feltűnően nagy az orrom,utálom,még is van pasim,úgyhogy nem hiszem hogy ez miatt
2013. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és te hogy fogadtad el?

azon gondolkozom, hogy megműttetem, amint elég idős leszek és lesz pénzem is. de annyi szövődménye lehet:S

2013. máj. 25. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy az orrom, amit én nem tudok elfogadni, mégis van barátom és tetszem a fiúknak. Nyilván aki normális, nem emiatt fogja eldönteni, hogy járna-e veled vagy sem, hanem magad miatt.
2013. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy csak az orrod miatt. Vagy azért nincs pasid mert csúnya vagy vagy a belsőddel van vmi probléma...
2013. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak kép alapján tudjuk eldönteni.Lehet hogy csak te látod nagynak közben meg kisebb mint a legtöbb emberé
2013. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok:sehogy,nem fogadtam el,ha lesz rá pénzem akkor szerintem megcsináltatom hogy szép legyen,de tudom hogy nem ez határoz meg
2013. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy orrom van, elég karakteres, teljesen meghatározza a vonásaimat. 18 évembe telt elfogadni, azóta már nem is veszem annyira észre. Én is meg akartam műttetni, lehetőségem is lett volna rám, mert anyukám plasztikai sebészeten dolgozik asszisztensként, de végül nem tettem, mert teljesen megváltozott volna az arcom, és azt nem tudtam volna elfogadni.


A barátomnak épp ez tetszik az arcomon, hogy nem "tipikus", bár az ő exbarátnői sem a kis orrukról voltak híresek. :) Szóval nem, nem emiatt nincs barátod! :)

2013. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Tudom magamról, hogy nem vagyok a legszebb, de csúnya sem. Olyan átlag.
2013. máj. 25. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
küldjél képet lehet nem is olyan nagy az orrod csak te látod annak;)
2013. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is nagy az orra (törés miatt és elég feltűnő), de én szeretem és már 2 éve együtt vagyunk, nem csaltam meg, és nem is tervezem, szóval nem hiszem, hogy akkora gond lehet.:D Én mikor megismertem se nagyon foglalkoztam vele, hogy nagy az orra. Az hogy emiatt nyivákol az sokkal idegesítőbb... Szóval fel a fejjel..:) Szerintem egy orr ne rontsa el a kedved.. Amúgy meg lehet nem is olyan nagy csak te reagálod túl.. Ha mások nem szóltak érte, akkor nem értem miért zavar ennyire.:)
2013. máj. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!