Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az új...

Mit gondoltok erről az új "energia diétáról"?

Figyelt kérdés

[link]

egy bajom van,rettentően könnyen befolyásolható vagyok és mivel rengeteg fogyis módszert próbáltam..ezért nem tudom,hogy hatásos lenne e ..szerientetek?vagy csak megint jó nagy átb*szás?:s



#diéta #fogyás #energia diéta
2013. máj. 26. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be neki könyörgöm... Sport+ Normális kaja és megvan oldva a fogyásod. Ha nagyon nem megy, lehet, hogy hormon problémáid vannak, akkor viszont szépen megkeresed a háziorvosod, beutal vérvételre és megtudod, hol van a kutya elásva ...
2013. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallgass az előzőre, nagyon tudja, én mondom.

Amúgy meg nyilván átbaszás, szerinted munka nélkül mit érsz el? Semmit. Vagy ha mégis, az olyan is lesz, rámegy az egészséged. Annyit meg nem ér, inkább legyél pufirizsa. Vay ahogy gondolod.

2013. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnyitottam ezt a szörnyűséget :D:D:D


A "te melyiktől hízol? brokkoli, saláta, gyümölcsök" résznél eldobtam az agyam XD addig etetném brokkolival, aki ezt a marhaságot kitalálta, míg 150kiló nem lesz és ki nem hajt benne egy kaktuszt :D

2013. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 who i am ***** válasza:

Nehogy elhidd!! Étkezz egészségesen és mozogj sokat. Itt egy videó, ha rendszeresen csinálod, biztosan fogyni és formásodni is fogsz.

http://www.youtube.com/watch?v=ocWjGpBrTjg&list=WLZv90noXADi..

Amúgy van több ilyen FitnessBlender's-es videó, ezek nagyon jók!

2013. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az 1:18:33-as gyakorlat közben sírva fogja szidni aznyukádat azt garantálom :D hasonló módszerrel szoktam növelni az állóképességem, többek között. Elég jó módszer :D
2013. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!