Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek most szép vagyok...

Szerintetek most szép vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Több ember meg dícsért ,hogy milyen szép vagyok kiskoromba meg állitottak és azt mondták olyan szép vagyok mint egy festmény Testvéremnek a Spanyol "barinője" is spanyolol elmondta ,hogy milyen szép vagyok meg minden.Az iskolába meg mindenki a hátam mögött azt mondja ,hogy csúnya vagyok.A fiúk tánc órán szinte sose választanak. Ezt most miért van ja a barátnőm is mondta ,hogy én szép vagyok meg ha nagy leszek akkor igazán gyönyörű leszek.Ezt most miért van?Meg a lányok néha azt mondják ,hogy én a fiúkhoz tartozok inkább. Most szép vagyok vagy nem? (11 lány) (kér ne bántsatok így is nagyon rosszul esett amit eddig mondtak a rosszat akaró emberek) : [link] [link] [link]
2013. máj. 27. 18:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de hogy linkek nem működnek, az hótzicher.
2013. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
2013. máj. 27. 18:29
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

nemtom megnyitni, lehet, hogy szép vagy.. bár ebben a korban még max aranyos, és ezt ne vedd bántásnak:)

rám is mondják az osztályban hogy ronda vagyok, ezekkel nem kell foglalkozni, irigyek:S

táncon meg lehet, hogy csak nem mernek veled táncolni:$$

2013. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Jah, hogy a 11 az életkorod... lassú voltam.


Igen, szép kislány vagy.

2013. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
82%
C típusú vagy,nem szép
2013. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
C típusú ezt most miért kellet mondani? :(
2013. máj. 27. 18:34
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Már múltkor is feltetted ezt a kérdést, nyugodj meg, szép vagy! Akkor is ugyan ezt válaszoltam. :)
2013. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Spanyol mi? :) Amúgy csinos vagy.
2013. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
55%
Pár év múlva szép leszel, most még ráérsz ezzel foglalkozni :)
2013. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

Senki nem tehet arról, hogy milyen származása van... Arról, hogy milyen ember lesz belőle, viszont igen... Ezt az egyik előzőnek írtam, nem neked.


Viszont hidd el, nem lesz veled gond később, ha figyelsz magadra.

2013. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!