Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, mennyire hatékony...

Szerintetek, mennyire hatékony az ugrókötelezés a fogyásban, ha napontai adag az a 2000 ugrás,4be osztva, azaz 500-at egy huzamba? Van esélyem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván fogysz, mivel mozogsz.

Amúgy az ugrálókötelezés inkább a reflexet fejleszti erőteljesen. De sok vizet fogsz veszíteni az tuti.

2013. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mivel mozgás tényleg fogyni fogsz,de szerintem jobban járnál a tornával

az ugrálókötelezés pl a comb belső részét nem mozgatja meg túlzottan

amúgy sokan ott rontják el hogy nincs fokozatosság

kisebb ismétlésszámmal kell kezdeni és hetente növeli valamennyivel mert a szervezetünk hozzászokik a megterheléshez,egy idő után nem lesz annyira hatásos

pl:3hónapig eljártam tornázni,minden ugyan azt csináltam,az első hónapban lement 4kiló,a másodikban 2,utána viszont semennyi,tornát váltottam újra beindult a fogyás

itt is sok kérdésben van az hogy az elején jól működő diéta már nem használ pedig ugyan azt eszi és ugyan azt csinálja,és pont ezzel tesznek rosszat

2013. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.Csak kimerülsz és szétmegy a lábad.

Egyél normálisan,és heti 4 alkalommal mozogj intenzíven 45 percet.(futás,tánc stb.)

2013. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!