Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez feltétlenül eljegyzési...

Ez feltétlenül eljegyzési gyűrű, vagy lehet "sima" is?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
úristen, ez egy gyönyörűszép darab. nem igazán értem, hogy ez miért számít. a gyűrű szép, és hétköznapra ugyanolyan csodás, mint alkalomra. az meg remélem, csak nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, miért épp ezt hordod! én a helyedben le nem venném az ujjamról.(:
2013. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy sima gyűrű.
2013. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen a lánykérősöm. ha lánykérősnek akarod, tökéletesen megfelel. ha kaptad a párodtól, és nem tudod mire vélni, akkor meg szimplán ez tetszett a párodnak :)
2013. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :)

Igen a páromtól kaptam születésnapomra, de ennyi. Nekem is tetszik, csodaszép, de senki nem akarja elhinni, hogy nem jegyeztek el, kissé frusztráló, hogy vádaskodnak, megsértődnek, hogy miért tagadom, miért nem szóltam, satöbbi... na mindegy, majd megunják. :)

2013. máj. 28. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tedd at a jobb kezedre ;) es mindjart nem eljegyzesi..
2014. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!