Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szoktatok szólni a fodrász-...

Ti szoktatok szólni a fodrász-körmös-masszőr-kozmetikusotoknak hogyha nem tudtok menni, nem értek oda-valami közbe jött? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Én is szakmabeli vagyok és pár szakmabelivel beszélgettünk hogy hány olyan ember van aki bejelentkezik és nem is szól hogy nem tud jönni de utána halál nyugodtan (másnap) kér másik időpontot és nem egyszer csinálja meg hanem sokszor, és elég sokan.. értem én hogy sok minden közbe jöhet de egy telefon azért még beleférne nem?
2013. máj. 28. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelműen illetlenség. Hisz a szakmabelinek több kuncsaftja van és ha időben jeleznek neki hoyg mégsem jó az időpont, akkor legalább úgy tudja alakítani a menetrendjét. Én mindig szólok bár ritkán szoktam lemondani. Szerintem ebben a rohanó világban az emberek kezdenek olyan nemtörődömmé válni példa erre hogy a facebookon írok kérdezek vmit az egyik ismerősömtől és látom h. elolvasta de nem válaszol , utána látom hoyg like-olgat bejegyzéseket ír szóval nem rohanásban van hoyg még ideje sincs válaszolni.De ezt tapasztalom egyéb más apróságokban is. Ígérik hogy elküldenek egy dokumentumot hát persze hogy nem kapom meg, és mivel én ezt kapom ezért az ilyen embereknek is hasonlót adok.
2013. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen,számomra ez magától érthetődik,hiszen az ő ideje is drága.Egyetlen egyszer fordult elő,hogy hiába várt a körmösöm,de akkor magatehetetlenül feküdtem a kórházban,akkor volt "mentségem",és természetesen az első adandó alkalommal szóltam,hogy miért történt,és elnézést kértem.
2013. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ha látom, hogy 5 percet kések, akkor is megeresztek útközben egy telefont, hogy megyek.


Ha valaki ezt többször eljátssza miért nem szóltok udvariasan, hogy pl. tessék itt egy névjegykártya, legközelebb ha nem tudsz jönni légyszives szólj ide, mert akkor beteszek mást a helyedre. Simán lehet, hogy néhányaknak ez nem esik le.

2013. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam, szerintem is természetes ez. Viszont sajnos nem mindenkinek az, pl. anyukám jógaoktató és elég sokszor előfordul, h belejentkezik és nem jön el és így csak foglalja a helyet, mert vkit azért kell visszautasítani, mert korlátoltak a helyek. Sok helyen úgy oldják meg, h a bérletükön lehúzzák, mintha ott lettek volna, csak hát ezt is nehéz betartani, mert ismerősnek meg úgy általában is olyan kellemetlen lehúzni
2013. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én akkor is szólok, ha pár percet kések, számomra ez teljesen természetes. Viszont ismerek pár embert, akik egyszerűen úgy tesznek, mintha másoknak nem számítana az idő meg a felesleges várakozás és nem csak a kozmetikust illetően, hanem ők a magánéletben is ilyenek, a barátaikkal, a párjukkal, de hivatalosabb helyeken is simán eljátszák ezt (pl. biztosító, ingatlanos stb.) és egyszerűen meg sem fordul a fejükben, hogy szólni kellene, hogy nem tudnak ott lenni. Komolyan annyira kíváncsi lennék, hogy miképp gondolkodnak ezek az emberek, egyszerűen nekem ez teljesen elképzelhetetlen.
2013. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolkodom, de annyi ember van tényleg így 10-ből 3-an olyanok is akik amúgy ismerősök is, és nem is gondolnám, sokszor nem is gondolnak bele hogy ez milyen rossz nekünk.. nem a pénz miatt (bár az is) csak várok a semmiért...eddig mindig felhívtam én őket hogy na mi újság?? de mostmár sajnálom rá a pénzt mert úgyis az a válasz: jaj bocsi most nem tudok menni...
2013. máj. 29. 08:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is dobok egy sms-t akár 5 perc késés miatt is.


A volt manikűrösöm úgy oldotta meg a problémát, hogy kiírta a honklapján, hogy aki 20 percnél többet késik, vagy nem emgy el, és nem jelzi ezt, az legközelebb 20%-os felárat fizet.

Ez visszatartó erő.

2013. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!