Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindig is sovány maradok? ://...

Mindig is sovány maradok? :// 14/L

Figyelt kérdés
Olyan sok velem egy idős lány mondja mindig azt hogy ő milyen dagadt meg hogy nagy a hasa.. És elkezdenek fogyókúrázni... Na én például utálom azt , hogy vékony vagyok. Sosem voltam valami vastag, de az utóbbi pár évben úgy érzem vékonyabb lettem megint. Most 160 centi és 41-42 kg vagyok. És annyira zavar egyszerűen szégyellem, már ott tartok hogy nem veszek fel rövidebb nadrágot sem. Úgy érzem magam sokszor mint egy nagy nulla, és nem értem azokat a lányokat akik vékonyak akarnak lenni, mert korántsem egy álom ez sem. Legalábbis nekem nem az,. Van hogy inkább utcára sem megyek. És félek hogy senkinek sem fogok tetszeni majd ez miatt.. Hízhatok még valaha vagy mindig ilyen maradok? :/ vagy ez a hormonváltozás miatt van? Ti is voltatok már így?

2013. máj. 29. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát valóban, az sem jó, ha valaki túl vékony...


De ne aggódj, te meg fejlődhetsz! :D

Volt egy NAGYON vékony osztálytársam, és tavaly, azaz kb. annyi idősen, mint te, elkezdett megnőni a melle, és utána a feneke, majd a combjai, és tök jó alakja lett. :)


Kiskoromban én is valamikor sovány voltam.


Szóval ne aggódj! :)

Esetleg megpróbálhatsz hízni. Egyél rendesen!

Mondjuk tudom, hogy az sokaknak nem segít.


Mindegy is, bízd az időre, valószínűleg nem maradsz sovány! :) Minden estere szorítók neked! 15/l

2013. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) remélem előbb-utóbb velem is bekövetkezik az ami az osztálytársadnál..
2013. máj. 29. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia sok lány ölni tudna a vékonyságodért. Te még nőni fogsz, nyúlsz ne ijedj meg. Te is szépen kifogsz alakulni. Nem fogsz súly problémákkal küzdeni. Nyugodtan vegyél fel rövid nacit érezd jól magad ne foglalkozz ilyen butaságokkal.
2013. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szia,én tudtam hizni pár kg-ot ugyanennyi kg + cm voltam,és még akarok 48*_* a cél :$ +sportolok.. Akarattal minden sikerülhet! DE mielőtt belevágsz nekem az első pár honap olyan volt,mintha terhes lennék és a 2-3honapba járnákxD,de aztán idővel lejebb ment a futástol,de még ezt is képes vagyok elviselni azokért a formás lábakért *_* L14
2013. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nee csüggedj már!én megértelek,160 cm vagyok énis,47 kg,de ez számomra nagyon kevés, szóval tudom miről beszélsz..és mik a méreteid? Mert nekem mondjuk: 79-65-89.comb:50, lejjebb össze se ér a lábom, azaz rés van köztük:/ 43 cm ott...a családodban volt valaki vékony? és most is vékony?://

Csak tud,h nem vagy egyedül://

2013. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor én mit mondjak 167 cm 48 kg?
2013. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja elvileg volt valaki vékony én meg megszívtam . A sportot énis szeretném elkezdeni, nyáron akarok belevágni , most ott tartok hogy többet eszek. De azt olvastam valahol hogy az hasra fog menni , úgyhogy akkor lehet engem is terhesnek fognak nézni a végén >.< nekem sem ér össze a lábam , de legalább azt el akarom érni hogy a 26-os méret feszüljön rajtam ott ahol kell.. A többi már nem számit. A méreteim nem tudom , de nemis szeretném xdd Hát bízok benne hogy majd még meghízok vagy valami..

Ölni tudnának a vékonyságomért? Igy sem jó , meg túlsúlyosnak sem.. Nem beszélve azzal a hülye idézettel hogy ''csak a kutyák játszanak csontokkal'' MI IS ÉRZŐ EMBEREK VAGYUNK BASSZUS -.- Na ilyenkor nem birok kilépni az utcára..

2013. jún. 2. 16:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúú, nem is tudom hányszor sírtam álomba magam az a kutyás idézet miatt... Komolyan, most is mindjárt elkezdek könnyezni... A "De sovány vagy!" pont olyan bántó lehet, mint a "De kövér vagy!" És basszus, ezt nem fogják fel az emberek, és még ők vannak kiakadva, amikor én ezért akadok ki... még jó, hogy nem szeretem, ha bántanak!


De én meg mit mondjak a 170 cm, 44 kg-ommal?? :/ 15/l

2013. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz... De nem tudom hogy hízni könnyebb-e vagy fogyni. Aki szeret az meg igy szeret, de mindig vannak olyanok akik miatt érvénytelen lesz ez az egész.. de az az idézet akkor is gyökérség
2013. jún. 4. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Járj kondiba a nyáron, egyél sok fehérjét tartalmazó kaját (csirkemell, tojás, stb.), és ha megy rád egy kis izom, vaskosabbnak fogsz tűnni. Egyébként meg 14 vagy, simán kerekedhetsz még.

Egyébként a kutyás idézettel ne foglalkozzatok! Azt csak a dagadt nők találták ki, önmaguk megnyugtatására. Sőt, néhány kövérebb csaj még engem is képes legebézni, vagy csontosnak hívni, pedig közel sem vagyok sovány (170 cm és 57 kg vagyok, ami szerintem teljesen átlagos).

16/L

2013. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!