Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! 169 cm már túl magas? 15/l

Fiúk! 169 cm már túl magas? 15/l

Figyelt kérdés

Nagyon magasnak érzem magam. Mintha ló lennék.

Régebben kicsit volt rajtam súlyfelesleg, de elkezdtem sportolni, és mára elég vékony vagyok.

De a melleim sem nagyok.

Ilyesmi az alakom:

[link]


Csak nekem nagyobb egy picit a fenekem, és úgy az a rész, de azt szeretem.

Most már úgy vagyok vele, hogy nincs nagy bajom a magasságommal, de még így is debellának érzem magam.


Ráadásul, ahogy a képen látható, nem a lábaim hosszúak, hanem inkább a felsőtestem.

Plusz nekem is olyan gyerekes az arcom...


Nagyon hülyén érzem magam, ráadásul tudom, hogy alacsonyabb már nem leszek.

Sokan mondják, hogy nem is vagyok magas, de engem szörnyen zavar. Az összes lány alacsonyabb tőlem, és egy csomó fiú is.

Nagyon gáz? Vagy még belefér?

15/l


2013. máj. 29. 22:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Uh, belekotortam az egyik mondatba, és így eléggé értelmetlen lett... :D

"Most már úgy vagyok vele, hogy nincs nagy bajom az ALAKOMMAL, de még így is debellának érzem magam."

2013. máj. 29. 22:34
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam a 165-175 centiig ideális a lányok magassága.
2013. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy magas, az a kategória 180 fölött kezdődik.
2013. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem is átlagos. ha 189 lennél, na az már magas
2013. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én 185 cm vagyok ... :D

21L

2013. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Annyira imádom ezeket :D Teljesen megértem hogy így érzed magad, biztos valamiért kialakult, de 14 éves lány vagyok és rohadt 180 centi, nem, nincs olyan alakom mint a képe a lánynak, de elégedett vagyok a súlyommal mert teljesen rendbenvan. És ha nem lennék ilyen magas akkor nem lennék én :D Ez is hozzám tartozik, a személyiségemhez, ahhoz hogy mit miért csinálok. Néha tudod mit meg nem adnék hogy olyan magas legyek mint te?:) Csak egy kicsit. És igen én is érzem magam néha debellának. Hogyne érezném. De semmiért nem adnám amikor valaki megnéz mert nem vagyok átlagos magas. :) Fogadd el magad. Nekem is ment, pedig nagyobb szarban vagyok. Úgy vagy tökéletes ahogy vagy.
2013. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Belinkeli Miranda Kerr képét azt mondja hasonlít rá és megkérdezi nagyon gáz e :D Értelmes kérdés ez nagyon.
2013. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és 186 cm :D
2013. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszön szépen a válaszokat! :)


7...

Miért, szerinted mindenkinek bejön Miranda Kerr? Vagy mindenki szereti az ilyen magas lányokat?


Van egy srác, aki tetszett, de még csak rám sem nézett, mert pár centivel alacsonyabb. És igen, nagyon rosszul esik.

Nem érdekli, ha olyan az alakom, mint Mirandának, ha egyszerűen magas vagyok hozzá.


A másik meg az, hogy szerintem a legtöbb fiú a nagy mellű lányokat szereti, amiből nekem nem adatott.

Régebben, amint írtam, kicsit húsosabb voltam, és lehet, hogy úgy szebb alakom volt, de hülyén éreztem magam, hogy magas is vagyok, meg még husi is...

2013. máj. 30. 14:16
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem nincs is ismerősöm, akinek bejön Miranda.

Párat direkt megkérdeztem róla, és mind leszólták. Szóval nem értelek.

2013. máj. 30. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!