Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]

Egyik ismerősöm csinálja, nekem tetszik, amit és ahogyan csinál, de elég sok kritikát kap.

Csak őszintén


2013. máj. 30. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tipikus kis tinis (esetleg tinis), olcsó, néha gagyibb termékeket próbálgat.
2013. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tininek már nem lehet nevezni, 21 lesz a nyáron valamikor :)
2013. máj. 30. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Mitől gothic? Tényleg úgy tűnik, mintha valami kis tini próbálgatna olcsó termékeket. :D
2013. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok: én 13-14 évesre tippeltem volna a lányt, aki készíti. :) Azok a termékek (essence) amit ő tesztel az ennek a korosztálynak készült, olcsóbb, alacsonyabb minőségű.

De tényleg mitől gothic? Ez a név is nekem a 14 éves korosztályt mutatja.

Ha ennek a korosztálynak készíti a blogot, ez a cél réteg, akkor nem rossz. De azért ha egy munkába járó idősebb korosztálynak szánja, akkor érdemesebb inkább kevesebb, de minőségibb alapanyaggal dolgoznia és kicsit komolyabbra venni a blogot. Csak önmagam tudom ismételni: tinis, egy éretlen lány kezdő szárnypróbálgatásainak tűnik.

2013. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, hasonló kritikákat szokott kapni :) Én nem blogolok, nem értek hozzá, de azt tudom, hogy bár 21 lesz, azért olcsóbb árkategóriájú termékeket tesztel, mert sajnos ennyire futja a pénze. A gothic meg úgy tudom, a régebbi stílusából maradt meg (?), amit bár kinőtt, a blog nevét nem változtatta meg. Kezdőnek nem kezdő, lassan 2 éves lesz a blogja.

Ötleteket tudnátok adni, mit változtasson rajta? Panaszkodik, hogy ez így nem jó neki, segíteni szeretnék neki :)

2013. máj. 30. 10:06
 6/12 anonim ***** válasza:

a design szép

egyébként 12 egy tucat, ha ő élvezi, akkor csinálja, de nekem nem ad semmi pluszt, amiért visszatérő olvasó akarnék lenni

2013. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem az ilyen blogokat, ahol lányok a körömlakkjaikat mutogatják. Kit érdekel? Van nekem is vagy 50.


Meg egyéb test-és hajápoló termékek. Ha kíváncsi vagyok egyre, rákeresek google-n, lehet, hogy kidobja ezt a blogot és még el is olvasom mit írt, de az ilyen témák nem kötnek le szerintem senkit sem. Miért érdekelne engem, hogy egy másik nő milyen kozmetikai termékeket használ? Mindenkinek más válik be, azért huszonéves korára már a legtöbb ember tudja, mit szeret használni.


Az ilyen blogok szerintem abszolút értelmetlenek.

2013. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem olvastam bele csak a külsőségeket néztem meg. Szerintem jó a design , olvashatóak a betük, rendezettnek tűnnek a menüpontok és a szín se zavaró.
2013. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem a te blogod.
2013. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:) Igen, 16 vagyok..:D
2013. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!