Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék valós képet...

Hogyan kaphatnék valós képet magamról?

Figyelt kérdés
Mindig úgy gondoltam, hogy vékony vagyok, majd jött egy sokk és kiderült, hogy korán sem. 162 cm vagyok és 66 kg voltam mikor elkezdtem fogyókúrázni. Most 59 kg vagyok és nem tudom hogyan nézek ki. Már nem vagyok képes valós képet alkotni magamról. Hogyan, minek a segítségével kaphatnék valós képet?
2013. máj. 30. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Például kiteszel ide egy képet magadról és véleményt mondunk
2013. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem másoknak hanem csak magadnak akarsz megfeleni! Addig fogyózz amíg az nem önsanyargatás, úgy mozogj, amíg jól esik, emellett mosolyogj sokat légy barátságos jókedvű. Ettől amilyen a kisugárzásod attól leszel szép, nem attól hány kg vagy. Ha valakinek rendben van a lelke az meglátszik a külsején is, én így gondolom és nem fordítva.
2013. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha lelki oké kell a jó külsőhöz, akkor én soha nem leszek rendben.

6 éves koromtól bántanak az emberek, tanárok és diákok is. Most 20 éve eltelte után úgy érzem lelkileg sérült vagyok és nem tudom ez helyre hozható-e.

2013. máj. 30. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Erre viszont lehet,hogy nem ártana szakember segítségét kérni.


Amúgy ne mással törődj,hanem magadnak akarj megfelelni.

Bár most nincs kitűzött célod ilyen téren,de majd csak alakul.

2013. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy a jó szakember drága. Nekem pedig nemhogy nincs pénzem, de sajnos majd másfél milliós a hitel a nyakamon.
2013. máj. 30. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Fogynod semmiképpen nem kell!!!
2013. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 160 cm és 59 kiló vagyok, úgyhogy kb hasonló lehetek, mint te. Nem érzem magam kövérnek, se soványnak. Átlagos testalkatom van, 38-as ruhákat hordok. Azt mondhatom, hogy meg vagyok elégedve magammal. Voltam már 49 kiló is, akkor magam árnyékának éreztem a testemet. Szerintem a legnőiesebb 55-60 kiló közt vagyok.

Hordj olyan ruhákat, amik jól állnak, alkatodnak megfelelnek és amiben csinosnak, szépnek látod magad. Szerintem az segít.

2013. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy ne mással törődj,hanem magadnak akarj megfelelni."


Ez akkora hülyeség.Mit ér el azzal ha ő elégedett a külsejével de a legtöbb embernek nem tetszik?Nem hiszem hogy ez boldoggá tenné a kérdezőt


Kérdező,te azért vagy lelki sérült mert negatív visszajelzéseket kaptál.Meggyógyulni csak akkor fogsz ha pozitív visszajelzéseket kapsz,ehhez viszont a külsődön kell változtatnod vagy találni egy olyan férfit aki elfogad így


Interneten bármelyik oldalon kérhetsz véleményt az emberektől a külsőddel kapcsolatban,de ne ismerősöket kérj meg mert ők általában nem mondanak őszinte véleményt


Egyébként a férfiak nem annyira válogatósak,csak neked se szabad olyan magasra tenni a lécet ha nem nézel ki tökéletesen

2013. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2. Vagyok kedeves utolsó ez nem hülyeség! Egy boldog kiegyensúlyozott magabiztos ember mindenki számára vonzóbb mint akiről messziről látszik a depi meg az önutálat. Nagyon sokféle ízlésű ember van nem mindenkinek tetszik ugyanaz, sőt nem is fog valaki mindenkinek tetszeni. Ez teljesen felesleges próbálkozás lenne. A magam példájából indultam ki, világ életemben kövérnek éreztem magam 170 cm-sen 18-20 évesn 62 kg körül voltam, a húgom 7-8 kilóval kevesebb de ugyanakkor alacsonyabb is nálam. Mindig vele hasonlítottak össze, mert annyira hasonlítunk mintha ikrek lennénk. És mindíg én voltam a " kövér" pedig ha visszanézem a képeimet most szinte csontos voltam, csak ő kicsit arányosabb volt mert nagyobb volt a cicije mint nekem. most 31éves vagyok 2 gyerek anyukája jócskán kikerekedtek, mert hormonális gondjaim is lettek idővel. A férjem vékonyan ismert meg és még ma így kerekebben is én vagyok neki az álomnő, és egy picit sem bánja hogy ez van. Pedig már én is kérdeztem tőle, hogy nem szeretne e újra olyannak látni. A válaszát nem írom le, mert nem tűr billentyűzetet, kissé túlfűtött :) de a lényeg, hogy szeret, mert én is tudom szeretni önmagam, nem egy savanyú uborkával él együtt :)
2013. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pl. rakj ki képet
2013. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!