Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellkasszőr és tigriscsík?

Mellkasszőr és tigriscsík?

Figyelt kérdés
Még csak most kezd nőni a szőr a mellkasomon és a hasamon, de már előre be vagyok ijedve. Nem tudom milyen...hát hülyén kifejezve "formára" és hogyan nyírjam/vágjam/borotváljam. Nem szeretnék teljesen csupasz lenni, viszont azt se szeretném, ha a póló alól kilátszana, tehát legyen, de "rövid". Ún. tigriscsíkot is szeretnék, de a mellkas... arra semmi ötletem. Bár jobban belegondolva a tigriscsík kivitelezése is gondokat fog okozni. Tudnátok tanácsokat adni? Srácok, Ti hogyan, milyenre szoktátok csinálni? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jún. 5. 03:16
 1/2 A kérdező kommentje:
OFF: Remélem nem írtam hülyeséget, úgy tudom a tigriscsík az angol "treasure trail" magyar megfelelője. Amennyiben tévedtem, elnézést kérek.
2013. jún. 5. 03:19
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Azt javaslom, hogy először próbálgasd borotvával a formát megtalálni, majd ha megvan, utána gyantáztasd, vagy epiláld magad, hogy ne legyen szúrós.



Én inkább gyantáztatom, meg epilálom mindenhol. Eddigi csajaimnak, és magamnak is sokkal jobban bejött mindenhol csupaszon. Nem szeretem a szőrt magamon, és nem is ezen múlik a férfiasság. :)

2013. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!