Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kínai...

RandomgirlLOL kérdése:

Budapesten melyik kínai boltban lehet pántnélküli, lehetőleg nagyon kicsi (70/A,75/A) melltartót kapni?

Figyelt kérdés
A környéken, ahol élek, van pár kínai, de ott még sosem láttam jó, viszonylag (kínai cuccokhoz képest) szép, ízléses pántnélküli melltartót.
2013. jún. 16. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sárkány centerben nézz körül. Én is ott vettem pánt nélkülit. 2 éve 3000.- volt.
2013. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Biztos benézek majd oda.

Most jutott amúgy eszembe, hogy lehet, hogy az Ázsia Centerben is lehet, hogy van. :)

2013. jún. 16. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3000-ért a New Yorkerben találtam. Az szerintem jobban megéri, jobb minőségű.
2013. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért kínaiból szeretnék, mert ott a méretek nem annyira pontosak, és rám még a 70/A is nagy - viszont a kínai elszámozott méretekben megtalálom, ami jó rám. :)
2013. jún. 17. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kínaiban vásárolt megvan már 3 éve és még mindig tökéletes. Ázsia centerben is biztosan van,de lehet drágább,mint más kínai boltokban .
2013. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!