Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rubint Réka DVD-k. Fogyás...

Rubint Réka DVD-k. Fogyás vagy izmosodás?

Figyelt kérdés

Elég vékony lány vagyok(170cm/46kg)

El szeretnék kezdeni valamit tornázi, mivel nagyon vékony a vádlim a combom, és a fenekem is lapos

Szerintetek, ha elkezdek tornázni Réka 4*20perces filmjeire, akkor fogyni fogok és még vékonyabb leszek? Vagy izmosodom és vastagodok?

előre is köszönöm a választ:)


2009. okt. 11. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem izmosodni fogsz. Epp most tettem fel egy hasonlo kerdest, en is arra tornazom es 3 kiloval sulyosabb letem....sajnos mert en fogyni szerettem volna.
2009. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem izmosodni fogsz. Én is vékony vagyok és Réka dvd-re tornáztam és izmosodtam is. Csak sajnos abbahagytam, de akkor jó volt nagyon.
2009. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Izmosodni fogsz! Sajnos! :(

Én szeretem a Réka tornáit, mert vidám és gyorsan elröpül az a 40 perc, de baromira vastag combokat és vádlit csinált nekem. Szóval én abbahagytam. És a napi 20 perces DVD-től pedig brutál vállaim lettek. Biztosan hatásos és valaki fogy tőle, de több fórumon olvastam azt hogy egyes tornázóknak megvastagodott a combja, vádlija, szélesedtek a vállai... Örülök, hogy nem vagyok egyedül. Biztos van egy 10-20%-a a nőknek akiknek nem vált be. Hát én is ezek közé tartozom. Meg az-az igazság, hogy nekem nem ideál Réka alakja. Inkább ijesztő! Én nem akarok olyan lenni. Persze ő még konditeremben is edz és rendszeresen fut is mellé. Lehet, hogy nem elég csak a torna, hanem futással kellene kiegészíteni. De kinek van ideje futócuccba bújni és elmenni konditerembe, Margit szigetre stb... Én pont azért tornázom otthon, mert örülök, hogy arra van időm és energiám.

2010. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!