Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szóltok a nagymellű...

Fiúk! Mit szóltok a nagymellű nőkhöz, akik ha leveszik a melltartójukat, lóg a mellük? Nagymellű lányok, Ti nem szégyellitek, hogy ilyen?

Figyelt kérdés
Persze csak a súlya miatt lóg..

2013. jún. 21. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Inkább lógjon egy lány/nő melle, de legyen természetes!
2013. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Engem sokkal jobban zavar az, ha egy pasinak lóg - aminek nem kéne...:)
2013. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak az segít, ha elfogadod magad.

Aki igazán szeret majd, az nem azt fogja nézni, hogy hogyan állnak a melleid.

Én 80D-s vagyok. Csináltam mindent, de a súlyuk miatt természetesen lógnak. Erre nincs orvosság (a plasztikázás nálam nem játszik).

A páromat nem érdekli. Dicsér, és soha egy percre sem éreztem, hogy ez őt zavarná. Akkor meg minek parázzak rajta?! :-)

2013. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen (D-DD), nagy és lóg... és szerintem melltartóban is látszik... Én szégyellem, utálok is bikiniben lenni, de sajnos a műtéten kívül más megoldás nincs, arra meg nekem nem futja...


ilyen amúgy:


[link]


épp most tettem fel egy kérést, hogy milyen bikinifelsőt vegyek...

2013. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát ez azért nem olyan nagy... és nem is lóg, de a PS.-t nem kellett volna erőltetni:(
2013. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Különben én az ilyen önbizalom-hiányos csajsziknak javaslom, hogy egyszer szorítsa össze a fogát, és menjen el egy nudi strandra, és rájön arra, hogy: 1, nincs hibátlan alkatú ember! 2, ezáltal leküzdi a rossz gátlásait, 3, megtanulja értékelni a saját testét (és elfogadja azt) 4, rájön arra, hogy amit ő a legnagyobb problémának hitt, az nem is probléma 5, egészséges és tiszta környezetben, biztonságban érezheti magát stb. stb.

Csak az első 10 perc nehezebb, aztán tiéd a szabadság!!!

2013. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem szégyellem, csak megkérdeztem, ki hogy éli meg, és hogy a pasik mit gondolnak róla. Nekem 90/D-s lassan lehet, hogy E-s. Sok mindenkinek tetszik, a volt párom mindig azt mondta: "Mellbedobással győztél nálam!" :) Ez meg azért tudja növelni egy nő önbizalmát.
2013. jún. 21. 17:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a természetes D-DDs mell nagynak számít...


és ennek semmi köze a ps-hez, egyszerű paint :) nem akartam, hogy látsszon a bikinim mintája... mondjuk itt tartja a bikini, de így is látszik, hogy lóg... nélküle meg még borzalmasabb.. :(

2013. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 80D a méretem. Sajnos én is szégyellem, mivel szinte mindenhol a kis melleket részesítik előnyben. Ma néztem bikiniket, mindenhol ez a pánt nélküli, fodros felső hódít, ami röhejesen néz ki rajtam.

Úgy vettem észre, hogy a pasik is inkább a kicsiket szeretik, mert a B-snél nagyobb már nem áll úgy... (hülye gravitáció). De hát erről igazából nem tehetünk, egy természetes, nagy mell sosem fog úgy állni...

2013. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és kis mellű, és csak azért írok, hogy egy nagy mellnek még ha lóg is jobban örülnék, majdnem mindenben szebb egy telt kebel.
2013. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!