Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szőrös a combom!

Mit csináljak? Szőrös a combom!

Figyelt kérdés
Az a baj hogy más eléggé látszik a combomon a szőr olyan 1 cm-esek de szőkék viszont 19 éves vagyok és hát szeretnék felvenni mini ruhát meg rövid nadrágot. A baj csak az hogy én leszedném csak a lábszáramat epilálom és nem tudom mikért de csúnyán nől a szőr meg sebes pöttyös marad a helye na meg benőlnek és nem szeretném hogy a combom is ilyen legyen illetve hogy ha leszedem utána fekete szőrök nőljenek vissza. Szerintetek mit tegyek?? Meg véleményeket vagy tapasztalatokat kérek ha leszedem elektromos hajvágóval az ugye nem teljesen szedi le, marad mondjuk 2-3 mm akkor azután fekete szőrök nőnek majd vagy úgy marad??? remélem értitek elég hülyén fogalmazok segítsetek léééégyszii :)
2013. jún. 24. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
borotva. nem fog erősödni tőle egyáltalán. két húzás és kész :)
2013. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Radírozd a bőröd!

gyanta vagy cukorgyanta epilátor helyett!

nyugtató krém vagy zselé a szőrtelenítés útán!

hintőpor használata a gyantázás ellőtt!

Ne próbáld ki a borotvát vagy a hajnyírót!

2013. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én 14 éves korom óta borotválom a combom is a lábszárammal együtt, és egy cseppet sem erősödött. ez egy berögzült hülyeség. első voltam, puszi.

L20

2013. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!