Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? Tippek hízni...

Hogyan hízzak? Tippek hízni vágyóknak?

Figyelt kérdés

Szóval elhtároztam,hogy csípőre és combra szeretnék hízni.Ez genetika,de sporttal megoldható...Tudna nekem valaki étrendet összeállítani 2hónapra,hogy hízzak,és hogy mit sportoljak mellé-amik formáznak..Értelmes válaszokat kérek:/ és amúgy 163cm,48kg 14L

Kérlek segítsetek!!!:S :(



2013. jún. 27. 15:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Csináld azt, amit a (sikertelenül) fogyókúrázók. Egyél nagyon keveset egy hétig, utána meg egyél normálisan, ahogy eddig, vagy pár falattal többet. Fogyni nem fogsz, hízni viszont igen, amikor újra eszel. Jojó effektus.
2013. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csípőre és combra? Kérlek...


14 évesen MÉG közel sem végleges az alakod! Lehet pár hónap alatt megkapod, amire vágysz és akkora combod, csípőd lesz, mint egy ház, anélkül, hogy bármit is tennél érte!


Egyébként combra: rengeteg kitörés és guggolás, mellette pedig tömegnövelő étrend rengeteg fehérjével!

2013. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2es:Nőies alakot szeretnék...remélem megérted...

és látod,pont ezt nem tudom:Hogy csináljak TÖMEGNÖVELŐ ÉTRENDET?Ezt is kérdeztem,hogy az milyen?Légyszíves,segítsetek:(

2013. jún. 27. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

+ nőies alakot...


Persze hogy értem, de a TE esetedben IlYET leginkább az idő ad!

14 éves vagy és még gyerek.

2013. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es:Köszönöm,elolvastam.Megpróbálom:) ha tudtok még ilyesmit,vagy ehhez hasonlókat,BÁTRAN írjátok ide,kevés az önbizalmam,és szívesen elolvasgatom,amilyen tanácsot írtok:)
2013. jún. 27. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
A nőies alak később úgyis kialakul, ne hízókúrázz! Idővel majd szélesedni fog a csípőd, és kialakul majd a végleges alakod, még változó fázisban vagy. :)
2013. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
43%
én ugy csinaltam hogy téllen mikor eset a hó nem tudtam semit csinalni ugy dontotem behizok etem mindent minden fele zsiros kajat tőtötkáposzta hus minden szar de 1 nap 6-7 kel ened minden 2 oraban chips azis jó sokat 1 nap 2 megehetsz teve elot ha nincs etvagyad nezd a tevet ami el vonja a figyelmed es ugy egyel en 9 honap alat 9 kg hiztam de visza jot a nyar fociztam vissza lement :(.
2013. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sok meki...
2013. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdező nem zsírt akar hízni, hanem izmot!!!
2013. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!