Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan csúnya vagyok. Mit tegyek?

Olyan csúnya vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csúnya fejem van. Hülye a fejformám, kicsit laposabb, és szélesebb arcom van, nem látszik a szemhélyam ami miatt olyan mintha folyton morcos lennék, széles orrom van és a szám se olyan vastag meg az is úgy áll mintha rossz kedvem lenne. A szemszínem ilyen szürkés kék amit utálok, a hajam sötétbarna és nem áll jól sehogy mert esik jobbra-balra, nem is tusom milyen haj állna jól nekem ami a fülemet eltakarja mert szerintem kicsit kiáll de anyám szerint nem. Annyira utálom magam. A bőröm is szar. Másnak szép sima, szépen barnul nekem meg hibás még az is. Nagyon rossz géneket örököltem. Anyám szépnek mondható, fiatal korában odavoltak érte a fiúk és apám is elég jóképű volt fiatal korában. Akkor nem értem én hogy lehetek ilyen ronda. Nem azt várom, hogy valaki azt mondja, hogy nem is vagy olyan csúnya csak jól esett kipanaszkodnom magam. Rosszul érzem magam amikor szebb emberekkel vagyok körülvéve. Mit tegyek?
2013. júl. 1. 18:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jézusom! szemhéJ*
2013. júl. 1. 18:53
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
vágd le a fejed. szerinted? nem tudsz mit tenni. szerezz önbizalmat, ne érdekeljenek mások. aki szeret, annak meg mindegy lesz a fejed :)
2013. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hidd el, gondolkoztam már rajta :D

Ilyen csúny fejjel senki nem fog megszeretni.

2013. júl. 1. 19:08
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi már :D Tuti szép vagy. Tudod mi az érdekes?! Hogy mindig az olyanok panaszkodnak és írják le magukat minden csúnyaságnak,aki igazából tökre szép :) Szerezz önbizalmat! Tuti lesz olyan srác aki bukik rád és neki te leszel a világ legszebb csaja :D :) 15/f
2013. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom de ez sajnos most nem így van. Magamon kívül szinte mindenkit szebbnek látok. Mindenkiben látok valami szépet de magamban nem. Meg olyan férfias fejem van vagy nem is tudom.
2013. júl. 1. 20:37
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Hűha... :D Én is hasonló problémákkal küzködtem.

Amit én csináltam:

-Befestettem a hajamat. Az én arcom duci volt. Állítólag a sötét vékonyítja. Ráadásul gyerekes is volt, amit a sötét állítólag megintcsak korrigál. Úgyhogy a középbarna hajamat sötétbarnára festettem.

-Nekem meg szürkészöld a szemem, de olyan semmilyen... :D Nem szerettem, de már nem zavar. A szürkéskékkel mi a gond? Szerintem szép. :)

- Nekem sem tetszett a szemem, de elfogadtam.

Sokaknak nem látszik a szemhéjuk. De ez nem gond! :D Nincs olyan, hogy tökéletes arc, és nem is kell arra törekedni.

Nekik is alig látszik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

És őket mind egy "Szép női hírességek" listából szedtem. ;D

Vagy Michelle Rodriguez-nek sem látszik annyira szemhéja, mégis sokan odavannak érte.

[link]

[link]


Nekem meg pufi szemeim vannak, ha mosolygok.

Azaz ilyen:

[link]

Utáltam, de már elfogadtam, sőt szeretem!:)


-Lebarnultam kicsit. Nagyon sápadt voltam.

Nehezen barnulok, de a nagy napsütésben nem nehéz egy kis színt szerezni. :D Így vékonyabbnak látszik az arcom + élénkebb is. És a szemem színe jobban ragyog.


- A hajamat nap, mint nap besütöm. Van egy hajvasalóm, azzal mindent meg bírok csinálni. :D Sokszor behullámosítom, de legtöbbször csak a frufrumat "vasalom helyre" + a kusza tincseket is rendbe rakom.

Általában csak ilyenre csinálom meg:

[link]

Nagyon hülye hajam van, sokat kell vele foglalkoznom. Alváskor pl. nem feküdhetek rajta, mert reggelre katasztrófa lesz belőle. :D Sok hajápolószert használok.


De sokszor azt csinálom, hogy a még az enyhén nedves hajamat becsavarom. Sokféle módszer van. Lehet csak simán befonni. Vagy újságpapírba csavarni. Vagy kontyba... Vagy szívószálba (akkor olyan négeresen göndör lesz, azt imádom. :D)

Ajánlom ezeket a videókat:

http://www.youtube.com/results?search_query=no+heat+curls&oq..

És végül a oldal-frufrumat (ami elég hosszú, alapból úgy az orromig érne) felfogom egy hajpánttal. Valahogy így:

[link]

És így megyek aludni.

Másnapra reggel szétszedem a tincseket, és szép hullámos/göndör hajam lesz! :)

A hajpánttól meg a frufrumnak lesz tartása, a töve kicsit "állni" fog.


De úgy is lehet, hogy nem göndörítesz, csak a hajpántot használod. És akkor a hajad nem fog az arcodra tapadni! :)


Persze ezeket gyakorolni kell. Az első próbálkozásom könnyfakasztó lett. :D


- Elkezdtem sokat foglalkozni az öltözködésemmel.

Nagyon sokat...

Ajánlom, hogy regisztrálj ide. Csinálj "mappákat", és gyűjts bele jépeket (Pl. ruhák, cipők, hajak, körmök, blablabla...).

Ez inspirációt ad, és kiismerheted a stílusodat! Nekem sokat segített. :p

[link]

Ezek után ha bemész egy üzletbe, rögtön ki tudod szúrni azt, ami tetszik neked. :)

Szerezz be egy változatos, csinos ruhatárat!

Te is jobban fogod magad érezni, és ezt majd mások is látják.


-Egy kis smink nem árt. Én nem mindig sminkelem magam, de ha igen, akkor is "észrevehetetlenül".

Színezett hidratáló/BB krém + púder. Aztán szempillagöndörítés + szempillaspirál. Aztán a szemöldökömet szemöldökceruzával vagy matt szemhéjfestékkel kifestem/kiegészítem.

Végül egy halvány rózsaszínű szőlőzsírt használok.

És ennyi. :) Sokat dob a kinézetemen, de még többet az önbizalmamon.


-Szemöldök. Nagyon-nagyon fontos.

Ajánlom ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=R5utXUS7Yd8


-Ápoltság sokat segít. :D Pattanásokról meg kell szabadulni. Szappannal mosok arcot + tonikot használok, ezek segítenek.

Aztán a szemöldököd ugye legyen szép.

A szempilláim növesztésére/ápolására én vazelint használok.

Ugyanezt a számra is kenem. :)

A bőröd legyen puha! És mindig legyél jó illatú. :)


-A szempilláim és a szemöldököm is be van festve. A szemöldököm olyan színű, mint a hajam. A szempilláim meg feketék.


-Porcelán fogszabályzót kaptam. Alig látszik, és rendbe tette a kusza fogsoromat. :D Imádom! Nagyon-nagyon-nagyon sokat változtatott az arcomon.

Ilyen a fogszabim:

[link]


-Egészségesebb életmódba és sportolásba kezdtem.

Nem voltam rajtam súlyfölösleg, max. pár kilő.

Mégis RENGETEGET változtatott rajtam.

Fogytam majdnem 5 kg-ot, és szörnyen sokat formásodtam.

Most feszes mindenem. Nagyon jó érzés. :3

Eleinte gyűlöltem a testmozgást. Folyton fel akartam adni. Párszor meg is tettem. De elhatároztam magam, és most már minden nap csinálom. És nem rossz érzés. :)

Fél/egy óra fitness és tánc minden nap. Zenére. :D Kifejezetten szórakoztató. Főleg, ha elkezded látni a változást.

A kajákról nem mondtam le. Imádom a csokit/chipset. De kevesebbet eszek. És több gyümölcsöt/zöldséget eszek.

De mondd, hogy nem finomak! :D

[link]

[link]

[link]

Igazából egész jó érzés egészséges dolgokat enni. :)

[link]

[link]


Sokkal erősebbnek érzem magam. :')

Jobb az életkedvem, erősebb lett a kisugárzásom.

Ráadásul feszesebb, vékonyabb lett az arcom! :))


Nem nehéz dolog így élni, csak el kell magad határoznod. :P


- És a legfontosabb: A KISUGÁRZÁS.

Komolyan! Rengeteget tesz.

Legyen önbizalmad! Ne hasonlítsd magad másokhoz... És szeresd magadat.

Emlékszem régen mindent megadtam volna, hogy úgy nézzek ki, mint egyes ismerőseim.

Most megnézem a képeiket... és hidd el, nem cserélnék velük. :) Őszintén nem.



Az utóbbi fél évben akkora változáson mentem keresztül, hogy szinte mindenki megjegyezte. :D

Élni jó, és mindannyiunkban van szépség.

Rajtad múlik, hogy kihozod-e magadból maximumot.

Amúgy meg attól még, hogy nagy az orrod, kicsik a szemeid, furcsa az arcformád, vékonyak az ajkaid, gülü szemeid vannak, vastag a nyakad, magas a homlokod, stb... nem leszel csúnya. :) Ezek tényleg nem jelentik azt, hogy nem lehetsz szép.

A szépség nem egyenlő a tökéletességgel.


Szóval fel a fejjel, és munkára fel! :D Itt a nyár, van időd magaddal foglalkozni.

Sok sikert!

Oh, és ha valami még érdekel, akkor írd nyugodtan! :) 15/l

2013. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó! Ez nagyon hasznos volt, köszönjük!:) Le a kalappal előtted!<3
2013. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
89%
Utolso elötti köszönöm szépen..nem csak a kérdezönek segítettél ezzel , hanem sok embernek..nekem is:))
2014. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
tyű 6/8-as sokat segítettél hogy elolvastam. én is így vagyok, mint a kérdező. gyakorlatilag nappal ki sem megyek mert olyan csúnya vagyok, és utálom ha rám néznek az emberek és érzem a gondolataikat(fúj de undorító) egyből az arcomhoz kapok h jaj mi van már megint a fejemen. egy ideig ezt úgy kompenzáltam h sok piercinget szúrattam az arcomba, meg színes volt a hajam hogy tudjam miért néznek hülyén rám. sajnos ez továbbra sem változott:( nagyon kétségbe vagyok esve. nagyon sokszor megkaptam h úgy nézek ki mint egy fiú és dagadt vagyok, ufó fejű. máskor mikor villamosra felszálltak azok a tipikus csini libák, egyből le is szálltam és inkább mentem gyalog sálat felhúztam h csak a szemeim látszódnak. most megfogadom a tanácsaidat, remélem segíteni fog. nagyon remélem:)
2014. nov. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MollyRexi válasza:
Figyelj, nekem is volt egy ilyen korszakom amikor tükörbe se bírtam nézni! Szerintem nincs olyan hogy valaki csúnya. Mindenki úgy jó ahogy van. De ha még mindig nem szereted a kinézetedet akkor menj fel a netre biztos van valami szépség-tanácsadás! De azért próbáld meg meglátni magadban a jót. Nekem is csak így sikerült megszeretni a kinézetemet. És ne mondj olyat hogy így senki sem fog szertni! Biztos rengeteg ember lesz aki szeretni fog és most is szeretnek téged!
2015. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!