Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt kéne szednem?

Milyen tömegnövelőt kéne szednem?

Figyelt kérdés

Tömegnövelőt szeretnék szedni,de nem tudom hogy melyik lenne alkalmas.

Elég vékony vagyok,hízni szeretnék de mellette edzeni is.A combom elég vékony és szeretném ha egy kis izom rá menne,szóval kizárólag csak a lábamat szeretném izmosítani.

Valami tömegnövelő erre a problémára?

Kérem,aki ért hozzá az segítsen :)

Előre is köszönöm!


2013. júl. 6. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaja legyen rendben. Tömegnövelő étrendre van szükség, és ha már edzel, edz minden testrészedre, ne csak a lábad akard formálni. Ha kimondottan tömegnövelő érdekel vagy Jumbo (ha nehezebben hízó vagy), vagy pedig Volumass 35. De semmit nem ér, ha mellette rosszul kajálsz.
2013. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt inkább a sportrovatba tedd fel.Ilyenre ebben a kategóriában nem sok hozzáértő válasz fog érkezni..


Gondolom lány vagy és 30 alatti.

Szerintem neked nem kell tömegnövelő készítmény

Egyszerűen csak egyél jóval több fehérje és tápanyagdús táplálékot.Tehàt napi 2 tojás,csirkehús,rizs,sajt,sonka..


Pl.:

Reggeli:sonka,zöldség,2 dl tej

Tízórai:gyümölcs

Ebéd:csirkehús rizzsel

Vacsora:tojás,saláta


Nem baj,ha 1-2 süti,pizza is lecsúszik,de túlzásba ne ess.Egy kicsi zsír is feljöhet ilyenkor,de az hamar eltüntethető:)

Ha ezt nem érzed elégnek,akkor vehetsz fehérjekészítményt is.Scitec,Biotech USA termékek megbízhatóak ebben.

Ja,és nem tudom miket akarsz csinálni,de a legjobb gyakorlatok a guggolás és a kitörés.

2013. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajnos nehezen hízó vagyok,semmivel nem értem el változást ,se a sok kajával se vitaminokkal ..semmivel

ezért gondoltam hogy edzeni kezdek,hátha rámjön valami :)

és mit gondoltok?

melyik a legjobb szer ami tényleg beválik rendszeres étkezéssel?

2013. júl. 7. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Hyper Mass 5000

(Biotech USA)

2013. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!