Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a "thigh...

Szerintetek szép a "thigh gap"? Azaz a combok között lévő rés?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? [link] Mint pl. ennek a lánynak.

2013. júl. 9. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
szerintem szép ha nem ér össze a lába
2013. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Persze hogy szép, az összes karcsú lánynak ilyen. Ha teljesen összeérnek a combok, ott már van némi súlyfelesleg ami nem épp esztétikus.
2013. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne vicceljetek már! Nekem összeér a combom, mégsincs rajtam súlyfelesleg.. Ez genetika, van akinek közelebb vannak egymástól a lábai, van akinek távolabb. Én is mindent megpróbáltam, hiába fogytam le jobban, nem ért semmit.. A kérdése válaszolva: szerintem szép.
2013. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pedig +20 kilóval is volt 2-3 centis thigh gapem, erről ennyit. Most, hogy normális súlyom van, még nagyobb a rés.
2013. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. És nem csak azért, mert még 40 kilóval is összeér a combom. :D

Ha súrlódik az gáz (főleg érzésre, főleg nyáron és szoknyában...), de ha csak simán összeér, azt szebbnek találom, mint az öklömnyi rést a lábak között.

2013. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen genetikus dolog, van, aki sehogy sem tudja elérni, míg más sehogy sem tud tőle megszabadulni.

Mára már hasonló dolog lett, mint a kulcsontok kiállása, vagy a medencecsontoké, sajnos.

Szerintem nem tesz senkit szebbé, de kevésbé szebbé sem, van ,akinek bejön, van akinek nem, de erősen túlértékelt dolog a fiatal lányok körében :)

2013. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
mondjuk 2-3 ujjnyi gap az a tökély maga, imádom, nincs szebb a szép, arányos, karcsú lányok lábainál :)
2014. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem is van és tök ki vagyok akadva miatta, mert zavar... Nem hízok, pedig azon vagyok és nem tudom mit tegyek, mert furcsán nézek ki miatta.


13L

2014. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Imádom, megőrülök értük!
2014. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is megörülök érte, eszméletlen szexi!


F/27

2015. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!