Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl magas vagyok, mit tegyek...

Túl magas vagyok, mit tegyek hogy elviseljem?

Figyelt kérdés
utálom, hogy magas vagyok, egyszerűen alacsony szeretnék lenni, olyan 160 cm, nem szeretem magamat, olyan szeretnék lenni mint az osztálytársaim, akik zömmel 160-165 cm-esek, úgy utálom ezt, mindig irigyelem a nálam kissebb lányokat, és egyszerűen olyan sz*r érzés, hogy mindenki mondja, hogy milyen magas vagyok, meg anyukámat is túlnőttem és alig van nálam magasabb fiú, és még mindig növök! egyszerűen utálom magamat /175 cm/13 éves/lány

2013. júl. 10. 15:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Biztos szép hosszúak akkor a lábaid..:)

Emiatt ne aggódj,hogy nincs magasabb pasi,már hogyne lenne..mire oda kerülsz,hogy válassz,addigra egyik pasi sem a magasságodat nézi majd..:)

Amúgy a 175 cm nem olyan magas..én 165 cm vagyok..10 cm különbség..pedig én szerintem elég pici vagyok..emiatt ne bánkódj,mert kár,és ezen változtatni sem lehet..viszont szerintem örülj inkább annak,hogy nem beteg vagy,vagy csúnya az arcod..rengeteg embernek tetszenek a magas nők!

Egyébként,aki alacsony 160 cm-el az meg magasabb akar lenni,az egyenes hajú göndöret akar,a göndör egyeneset..:)

Tökéletesen senki sem felel meg magának..fogadd el magad így!! :)

18/L

2013. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 10. 15:36
 3/31 anonim ***** válasza:
Ó nem vagy olyan magas. :) A többiek picik. Ráadásul még fiatal vagy nagyon, később, mikor 16-17 évesek lesztek, a többiek fognak majd bánkódni, hogy miért nem nőttek magasabbra.
2013. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Örülj, hogyilyen magas vagy!Én 163 cm vagyok és csak álmodni tudok szép hosszú lábakról.. :(( Tényleg a hoszzú lábú nők az ideálok nem a kis tömzsik :) Légy büszke járj kihúzott háttal!(a modelleknél 173 cm a legkisebb)
2013. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
40%

bezzeg. en 156 cm vagyok, ez se sokkal jobb .

Max ,h azt mondjak ram, h milyen aranyos,cuki vagy.

2013. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én 13 éves koromban már 178 centi voltam (szerencsére nem nőttem tovább). Ez nagyon kirívó még ebben a korban, még a fiúk sem igen voltak 170 centinél magasabbak, nem hogy a lányok. Szörnyű érzés az egy tini lánynak ha mindenki fölé magasodik, a fiúk pedig nem érdeklődnek iránta. Hirtelen nőttem meg, ezért nagyon suta, esetlen is volt a mozgásom, minden voltam csak szép nem, a legtöbben csak nevettek rajtam. De aztán elmúlt a tini kor, 20 éves korom körül kezdtem nővé érni, kicsit kerekedni, nőiesedni, megtanultam "viselni" a testemet, megtanultam mi áll jól és mi nem, mik az előnyei a dolognak és arra koncentráltam. Azóta nem érzem magam hátrányban, most sem vagyok az esete minden férfinak, de találok bőven férfit aki magasabb nálam és én is tetszem neki.:)

Tudom hogy ez Neked most hatalmas probléma, de hidd el, mindenkinek meg van a maga "gyengéje". Van akinek a magassága, van akinek a testsúlya, a fogai, a pattanásos bőre, a beszédhibája és még sorolhatnám. Mindenki persze a sajátját érzi a legszörnyűbbnek, de ha mások szemével látnád magadat akkor egyáltalán nem biztos hogy ugyanazt látnád.:)

2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Megertelek, hogy ennyi idosen zavar, de hidd el a vilag legszebb noi mind magasak.. a modellek, meg a szepsegkiralynok sem lehetnek 170nel alacsonyabbak.. .. vigasztaljon ez.. meg az, hogy egy magas alakon sokkal jobban eloszlanak a kilok, ugyhogy szep aranyos lehet a tested.. es az 175 cm egyaltalan nem veszes.... arrol meg hogy a magyar ferfiak, ilyen picik nem te tehetsz.. kulfoldon kb alig latni 180 nal alacsonyabb ferfit, szoval ne csuggedj:)
2013. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én huszonéves koromra már 190 centire nőttem, és ez minden csak nem jó. Az embereknek csak elméletben tetszik ha egy csaj magas, általában röhejesnek tartják, és baromi kevés az olyan pasi, aki nem csak a vállamig ér. Nem fogok hazudni, nagyon szar ilyen magassággal élni, csak hátránya van, előnye max annyi, hogy kevésbé hajlamosak betalálni a cigányok, mert azért fenyegetőbb a megjelenésem mint egy 160 centis nőnek.
2013. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

Én 170 cm vagyok, imádom! :D

Semmi pénzért nem lennék alacsonyabb...

Te is örülj neki! :)


Csak úgy szólok, hogy modell magasságod van!

[link]

Ők is legalább veled egymagasak (De Mirandához viszonyítva többen magasabbak is)


Rengeteg lány sír amiatt, hogy miért alacsony. ;)

Persze abban is van jó dolog, mert "ari"...

De a magasabb lányok szexibbek! ;)


Lehet, hogy a fiúk még alacsonyabbak tőled, de ők később nőnek. :) Átlag férfi magasságot bőven nem éred el, azaz jóval alacsonyabb vagy annál. Nem kell aggódni.

Ha egy fiú alacsonyabb nálad, akkor ott vele van a gond.


Rihanna 173 cm. Angelina Jolie meg 177...

Szóval... ;) 15/l

2013. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szerintem szép ha egy lány ilyen magas! Én 14 éves vagyok és 174cm magas vagyok. Én vagyok a legmagasabb az osztályban és én is sokszor pici szeretnék lenni. De hát ez a sorom és elég sok fiúnak "bejövök" annak ellenére is hogy ilyen magas vagyok. Szóóval ne utáld magad a magas lányok nagyon szép lányok! :)
2013. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!