Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan öregíthetném magam?...

Hogyan öregíthetném magam? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy úgy nézek ki mint egy 13 éves közben meg 20 vagyok...a melleim kicsik 75A/B az alkatom törékeny.Járok szoláriumba illetve napozok nyáron a hajam szőke a szemem kék.Nagyon rosszul esik hogy így megszólnak a férfiak és szeretnék egy érett komoly nőnek tűnni mint amilyen valójában vagyok.Arra gondoltam hogy befestem a hajamat sötétre vagy elegánsabb ruhákat,ékszereket veszek.Adjatok még tippeket légyszíves! :)

2013. júl. 10. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem így tetszenél :D
2013. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Kb így nézek ki csak barna bőrrel.

2013. júl. 10. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj,de attól nem fogsz idősebbnek tűnni hogy szoláriumba jársz,inkább facebookos tini p icsának(nem ismerlek,nem bántásnak szánom,csak éreztetni akarom hogy nem pont a szoláriumra kéne koncentrálni)

próbálj meg valami rövidebb hajat,az a legtöbb embert öregíti,esetleg fessed sötétebbre

2013. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valami frizura?

Én 32 vagyok és kb 22-nek nézek ki. Sima hosszú hajam volt, levágattam, most sokkal nőiesebb vagyok, látszik, hogy kinőttem már a tini korból. :)

És nem kell emiatt befesteni a hajad. Hacsak persze ez marad az egyetlen megoldás, mert mást nem akarsz rajta változtatni.

Meg ha csinibben öltözöl, az is tényleg jó ilyenkor. :)

2013. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez így kafa :D
2013. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van akinek bejönnek a fiatal kiscsajok. Egy fősulin vagy egy tanfolyamon, vagy egy melóhelyen nem fognak gyereknek nézni!
2013. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A rövidebb és sötétebb hajak szinte mindig öregítenek. A nőies (nem tinip*csás) öltözködés szintén, a sminkkel is lehet ügyesen bánni nem túlozva, ha kihúzod a szemed és valami sötétebb rúzst használsz az biztosan nem erősíti a kislányos hatást.
2013. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges öregíteni magad és főleg szoláriumba járni ezért. Egy pár év múlva úgy megöregedik a bőröd a szolitól, hogy bánni fogod. Inkább öltözködéssel tudod elérni a komolyabb megjelenést. Nem csitris ruhákat vegyél, hanem komolyabb darabokat.
2013. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Járj szoliba, tuti tipp a korai vénségre.
2013. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki normálisan válaszolt!Bár szerintem pont hogy a rövid haj fiatalít és a hosszabb öregít :) De lehet hogy befestem a hajamat egy sötétebb színre.Én szívesen vennék komolyabb típusú ruhákat csak nem nagyon értek hozzá hogyan kell egy ilyen öltözéket összeállítani :D
2013. júl. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!