Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és elég kicsi...

16 éves vagyok és elég kicsi a mellem mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez azt jelenti hogy csak a 65-ös melltartók jók, némelyik az is eláll. emellett nagyonszép vagyok a pasiknak is tetszem, mert jó a popóm is, és jó természetem van. tehát a mellméret nem jelent hátrányt mégis irtóra zavar, és néha elkapok egy-egy gúnyos megjegyzést is. mit tegyek hogy valahogy nőjőn? elég sovány vagyok ha hízok akkor segít? és mellé edzem hogy izmos maradjak.. akkor nőni fog? segítsetek
2008. jún. 25. 11:23
 1/10 Voguelilias válasza:
100%
Adottság kérdése a mell mérete. van ismerősöm aki dundi és kis mellei vannak. De olyan is aki vékony és ahoz képest szép méretesek.Szóval ezt el kell fogadnod, mert ha hízol akkor nem csak a melledre mennek a kilot hanem mindenhová és nem jelentős lesz a méret változás. Ha te szépnek tartod magad és megvagy elégedve magaddal akkor a melleidet is probáld meg így elfogadni.
2008. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! 18 éves korig nő a mell kb. Amúgy meg nem a mellméret a lényeg, 18éves vagyok,nekem sincs hatalmas, és mégis jól érzem magam így.

Amúgy a sportolástól lehet nagyobb, és magasabb is lehetsz,viszont ha úszol, akkor szélesebb lesz a vállad, és az amúgyse nagy mell mégjobban "elvesz" majd.

2008. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A melled még fog nőni jó ideig - és akkor is, ha később gyereked lesz.

A mellizmok erősítésével pedig kiemelheted egy kicsit, amitől szintén nagyobbnak látszik.

A hízást nem ajánlom: elcsúfíthat mindenhol... a te szépségedhez nem illik.

2008. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem pl bejönnek a kismellű csajok. :) és ezzel vagyunk így páran szerintem pasik.
2008. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
énis bejövök szinte minden pasinak nemis az a gond. mégis zavar
2008. jún. 25. 20:59
 6/10 anonim válasza:
Nekem is kicsik a melleim és 15 vok..viszont én is nagyon sok pasinak tetszek és ugyanúgy a fenekemet is angyon szeretik de engem is nagyon zavar az h kicsik a melleim..és nem tudok ellen mit tenni(am én 70b-et hordok)..de ha van egy két tipp ez ellen nagyon várnám..köszi:)
2009. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én 15éves vagyok és..nekem nem nagy a mellem.Pedig a többi lány osztálytársamnak meg nagy..meg az egyik nővéremnek is! a másik nővéremnek nem nagy..anyukámnak sem.. és ezért félek attól hogy nekem sem lesz nagy .. de sokan mondták már hogy egy lány 20éves koráig is fejlődhet,meg anyu is mondta hogy a nővéremnek 18éves korában kezdett el IGAZÁN nőni a melle..amúgy én sem vagyok ronda és ha szeret egy fiú..oké ne azt nézze De akkor is zavar hogy máshogy ítélik el sokan a kis mellű lányokat és ez rossz érzés. szóval még lehet esélyünk nekünk hogy nőjön a mellünk..remélem fog :) ha meg nem hát nem :( legyünk arra büszke hogy szépek vagyunk :) ha valaki írni szeretne nekem hogy van e nekem is esélyem arra hogy még nőjön a mellem,kérem írjon! :(
2009. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Én is annyi vagyok mint te, vékonyka testalkatú de mindenki szerint nagyon szép arcú és a popsim is nagyon jó, de mellem egy deka sincs, szinte semmi, melltartót nem kell húznom, maximum a mellbimbóim emelkednek ki. Engem ez nem zavar, ne zavarjon téged se, és ne érezd magad feszélyezve, én szeretem így magam ahogy vagyok, a barátomnak így is tetszem, sok pasinak bejövök így is. Strandon nyugodtan veszem le a bikini felsőt, nem zavar, hogy látják, így is úgy is pici. Én szeretek ilyen lenni, és nem kell másokkal törődni, szeresd meg magad így.
2010. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia.én is ugyan ebben a hajóban evezzem sovány vagyok,nincs nagy mellem de visszont szép csaj vagyok,engem is zavar h nincs nagy mellem!Én próbáltam hizni de a mellre nem hiztam semmit csak a hasamra ugyh szerintem neked sem segit!sajnos bele kell h nyugodjunk h ilyenek vagyunk:(
2011. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 madacakuk válasza:
Ha nagyon nem bírod elviselni ott a plasztika :D
2012. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!