Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korig, vagyis...

Hány éves korig, vagyis meddig nő egy nő melle?

Figyelt kérdés
Én 18vok és nagyon zavar hogy nekem olyan kicsik.És rossz azt nézni hogy másoknak meg milyen szép nagyok főleg úgy hogy tudom hogy a barátomnak is a nagy mellek tetszenek. Van rá esély hogy még nőni fog az enyém és szép nagy lesz nekem is?
2007. szept. 25. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Először is inkább a helyesírásoddal foglalkozz, mert az talán egy kicsit fontosabb! (nől?)

Egyébként már ne számíts nagy változásra, a lányok növekedése 18 éves korukra befejeződik. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, és mások is szeretni fognak.

Ha barátodnak nem teszik, keressen mást, úgysem érdemel meg téged!

2007. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
meg hozzatennem ahhoz amit az elozo valaszadod irt(egyetertek vele), hogy azert nem epp a meret a lenyeg, na jo kinek hogy...szerintem nem fontos a meret, egy kisebb mell is lehet szep es formas...vannak tornagyakorlatok amivel feszesebb lesz...
2007. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Esély van hogy nőni fog! Képzeld én kicsit felszedtem pár kilot nem sokat! Meg hát kaptam kis maszirozást is... :) és képzeld 75/c ről 75/d-re kellett áttérnem... 75/d-set meg találni nehéz... nekem legalább is.
2007. okt. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ugy olvastam itt a többi témában h 24ig nő a mell. barátnőm is 19 volt mikor 80B volt most 21 és 80C.

de nem sokat számit ez,ne aggodj amiatt ha kicsi vagy ha nagy nem ez a legfntsabb nekünk hidd el.

2008. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nem ez a legfontosabb, de még nőni fog. Ne aggódj!


Kitartás!

2009. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kunyasz válasza:
Nőt a melled? :) csak érdekességként kérdezem :)
2012. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!