Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire irritálja a...

Lányok, mennyire irritálja a ciciteket? (Bővebben lent) 16/L

Figyelt kérdés

Jelenleg normál fazonú melltartót hordok, hordtam.

Barátnőkkel benéztünk egy fehérnemű üzletbe, ahol megtetszett egy csipkés melltartó és meg akartam venni.

Az egyik bnőm azt mondta, nem jó, mert állandóan viszket tőle a melle.

Kinek, mennyire irritálja?



2013. júl. 19. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
az enyémet nagyon,még hordani sem tudom(mázli hogy csak ajándékba kaptam és nem fizettem érte)
2013. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyanom, ami emiatt volt nagyon kellemetlen viselet :( Sajnos ez egy létező jelenség. Ezért nem is veszek csipkét sok éve már.
2013. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem csak a rossz minőségű, kínai csipkés cuccok irritálnak, a jó minőségűek nem.

20/L

2013. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszotokat! :)

Utolsó válaszolótól kérdezném, ha olyan minőségi csipkés melltartót szeretnék hordani, ami nem irritálja a cicim, honnan szerezhetek be, melyik üzletből?

2013. júl. 20. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan csipkesem van ami belul sima kivul meg ra van varrva a csipke... mondjuk meg is kertek az arat 12990 forint volt anno az Intimissimiben... ha nem 13990...
2013. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah, van onnan olcsobb is 8990-ert, de az a bolt nem az olcsosagarol hires...
2013. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem az számít, mennyire olcsó, vagy nem, hanem a minősége legyen megfelelő és ne kezdje ki a cicim :)

Amúgy köszi a választ és az infót! ;)

2013. júl. 30. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire...Én átlag boltokban vettem mindet és mind kényelmes (h&m, c&a, tesco, stb)
2013. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!