Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a szép mell? Hogy néz ki?

Milyen a szép mell? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Kerek? Kinek mi az ízlése? Esetleg képeket is fogadok (oldalakról)


Sosem tartottam szépnek a melleimet, de a barátom azt mondja gyönyörűek. Szerintetek milyen egy igazán szép mell?


2008. jún. 26. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha harmóniában van a tested a lelkeddel, az az igazi szépség! Sztem igen, kerek, és formás. Nem lehet ezt máshogy mondani. Fogadd el, főleg, ha ő is azt mondja gyönyörűek :)

Nekem se tetszenek a melleim, de minden pasim azt mondja, "gyönyörűek" és megőrülnek érte.. szal le van tudva a probléma. Ennél fogva én is próbálom szeretni a testem.

2008. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőmnek kicsi van és nem kerek, inkább hegyes, szóval nekem az tetszik bárki bármit mond is, nekem az a szép. Ha másfajta lenne neki akkor az tetszene:D
2008. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekem se tetszenek a sajátjaim..pont jó méretű és kerek,de nem tudom..nem tetszik,barátom szerint pedig tökéletes.Kinek mi..
2008. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha hinnétek a barátotok rajongásának, boldogabbak lennének. ;)
2008. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!