Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van más lány is aki nem...

Van más lány is aki nem hajlandó felvenni bikinit, egyberészes fürdőruhát? A strandot is utálja valaki? (nem tó és folyópart, hanem teletömött medence)

Figyelt kérdés
Utálok minden fürdőruhát,bikinit,hülyén érzem magam benne,mintha hiányos lenne az öltözékem.A rövidnadrágot elviselem+ vmi top.
2009. okt. 22. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek fürdőruhába lenni,viszont szeretem a strandot főleg csúszdaparkokat,élményfürdőket,így muszáj felvennem bikinit.Viszont ha kimegyek a vízből kellemetlenül érzem magam,hogy mindenki látja az alakom,így gyorsan magam köré tekerek valami ruhát.
2009. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele! XD Egyszerűen rosszul, "pucérnak" érzem magam fürdőruhában! Szoktam rávenni ilyen gatyót, ilyen hawaii virágmintásat és inkább azzal együtt mászkálok ilyenkor. Strandra nem járok de pl Balcsihoz igen. Na az már más kérdés, hogy én csak nézem a vizet legtöbbször XD.

16/L

2009. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok és bevallom, utoljára igazi strandol úgy 7 éve voltam. Utálom énis nagyon :S
2009. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!én is 8 éve voltam,de pár éve még vettem fel fürdőruhát.Imádom a tavakat,folyókat,de rég voltam ott is(3 éve)nem volt kivel.Meg csak néhány emberrel(a barátom+1 haverunk) mennék,(jövő nyáron)ha más is lenne ott,úgy érzem feszült lennék,annyira "intimnek" tűnik hogy mások,főleg pasik nézegessenek ilyen cuccban,még ha ismerős is pl:térdnadrágban,pántos felsőben.Mert sosem járok így sehova,meg elég szoknyás vagyok.Ez hosszú lett.
2009. okt. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!