Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a fogsorom?...

Nagyon csúnya a fogsorom? (KÉP lent)

Figyelt kérdés

Régebbi kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__43..


Szóval azóta kissé megszoktam de azóta is félek mosolyogni, és elkezdett nőni a fogam is. .Plusz félek mosolyogva beszélni, amit nagyon sokszor csináltam régen.. De félek, hogy ha valakihez úgy beszélek, kb kiröhögnek..Nagyon gonoszak tudnak lenni az emberek.. .

itt van mostani kép: [link]

Azóta még kevesebb önbizalmam van.. Nagyon feltűnő?

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM a válaszokat és bocsánat az utolsó kép minőségéért.

15/L

(Akinek kell, köldök magamról képet privátban, hogy tudják párosítani a fogsort az archoz )



2013. júl. 29. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, de nem olyan borzalmas. :D
2013. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kicsit csúnya, valóban.

Szerintem járj utána, nem lehetne-e fogszabályzót feltenni.

2013. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Jöhetne a kép privátba. Amúgy nem csúnya, csak kicsit idétlen. De majd megnő az állkapcsod, és kinő a szemfogad is. Úgy majd helyrerázódnak.

2013. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megnéznék egy olyan képet profilból, amin mosolyogsz.

Nem valami szokványos, de én inkább érdekesnek nevezném, mint csúnyának.

2013. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sorstárs! :D Nekem is nemrég húzták ki az utolsó tejfogam (pontosan ugyanott volt ahol neked) és nagyon csúnya a helye. Azóta lett fogpótlásom, de nem az igazi.. Szerintem egyáltalán nem vészes emiatt ne érezd magad kellemetlenül!
2013. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tényleg mész fogszabályzásra? Nem árt. Egyébként nem gáz. :) Sokaknak felnőtt korukban lesz fogszabályzójuk, kibírták ők is addig, voltak kapcsolataik, nem nevette ki őket senki.


Nekem is most van, elől húzni kellett fogat, még mindig van egy kis rés. Senkise szólja meg. :)

2013. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :) Ha meg már nő az új akkor nem sokáig lesz "rendetlen". Sokaknak még bájt is kölcsönöz az ilyesmi. Én meglesnélek arccal együtt ha még aktuális :)
2013. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem irtó cuki vagy! :) Ne görcsölj emiatt, mert tényleg elveszted az önbizalmadat, pedig egyáltalán nem kéne! Én is kérnék képet, hogy mégjobban meg tudjam erősíteni, hogy nagyon szép vagy! :)
2013. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aranyos arcod van, simán kompenzálja a dolgot. Csak legyél kis türelemmel :)
2013. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tetszel. Legalábbis a szád nagyon.
2013. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!