Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri szőrtelenít...

Szerintetek megéri szőrteleníteni a kezet?

Figyelt kérdés
Elég fehér a bőröm, és a kezemen is meglátszódik a szőr..ilyen kis barna csíkok.Anyukám azt mondta, hogy ne epiláljam a karomat, mert utána csúnya lesz, főleg most nyáron a nagy melegbe kifog csattogni.Ez igaz?
2013. júl. 29. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
én a gyantázást javasolom neked(ezt amúgy is bármely testrészen lehet alkalmazni), de előtte hintőporozni kell, hogy megkösse a nedvességet, a gyantázás után bekened hámosítóval és nem lesz semmi bajod.
2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. De epilálás helyett gyantázz akkor inkább.
2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én először epiláltam, de utána átváltottam gyantára a szőrbenövés miatt. Így sokkal jobb. :)
2013. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is gyantázom, sajnos sötét hajú vagyok. Így tökéletes, nem pattog ki, csak 1-2 napig piros ha béna vagyok :)
2013. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megéri. F/17
2013. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
énis epilálom és nekem nem pattog ki, és nemis nagyon piros utána. szerintem is megéri :)
2013. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem olyasmi, hogy megéri, vagy nem. Ha szőrös, akkor le kell szedni, mert undorító és igénytelen egy szőrös nő látványa. Én szedtem epilátorral, gyantával, borotvával és egyiktöl se lett semmi bajom,még a borotvától se erősödik(a tévhitek ellenére), de hamarabb nő, mint gyantával.
2013. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szőkítem. Messziről egyáltalán nem látszik közelről meg csak akkor, ha rávilágít a nap.
2013. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én borotválom, és nem erősödik a szőr, úgy mint máshol, viszont 2-3 nap alatt már szúr.
2013. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, de én inkább epilálom^^.
2013. júl. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!