Szemöldökfestés?

Figyelt kérdés
A hajam nagyon világos, szőkésbarna. A szemöldököm viszont fekete, és nagyon rosszul néz ki így, hogy a hajam szőkés, a szemöldököm meg fekete. Szerintetek érdemes lenne befesteni? És esetleg valakinek van tapasztalata otthoni szemöldökfestéssel kapcsolatba? A válaszokat előre is köszönöm :)) 16/l

2013. júl. 31. 11:15
 1/2 A kérdező kommentje:
És még azt elfelejtettem, hogy mennyi ideig marad fent ez a festék. És hogy én csak halványítani szeretnék, de azt hallottam, hogy fekete szemöldököt nem lehet halványítani, hanem először be kell festeni szőkéssel, és utána a kívánt színnel.
2013. júl. 31. 11:28
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem elég lenne ha világosbarna lenne a szemöldököd.Meglehet csinálni otthon is a szemöldökfestés mert egyszerü,csak festék kell hozzá.
2013. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!