Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kb mindenki úgy kommentálja...

Ha kb mindenki úgy kommentálja egy nő képét/ képeit, hogy csinos, akkor ezzel csak nem akarják megbántani, mivel nem túl szép?

Figyelt kérdés
Ill. mit értenek az emberek az alatt, hogy "csinos" egy nő? Addig rendben van, hogy ha valaki szép ruhában van és jól áll neki, megdicsérem hogy csinos, de ez igazából nem arra vonatkozik, hogy az illető szép is ... vagy nincs igazam?

2013. aug. 5. 22:32
 1/3 anonim válasza:
57%

én arra mondom hogy csinos , hogy ne jöjjön rá hogy nem néz ki jól. igy elhiszi hogy jól néz ki , miközben nem is , csak nem akarom megsérteni


23 / F

2013. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én általában kiemelem azt hogyha a ruha áll jól neki,ma is láttam kérdést egy elég husis lábról,de abban a kategóriában amiből még jót is kilehet hozni,írtam hogy egy kis edzés nem ártana,akkor jól nézne ki,csodásan le lettem pontozva hogy ő így tökéletes,előző nap meg egy nála vékonyabb lányt elküldtek hogy fogyjon meg mozogjon,szóval változó

egy ideje oda sem írom hogy lány vagyok mert akkor az jön hogy biztos csak féltékenykedek,meg hogy szeretnének látni,írtam hogyha kérnek képet küldök,vagy keressenek meg facebookon,ott le is ellenőrizhetik hogy tényleg én vagyok az,de erre fura mód már senki nem reagált

amúgy régebben tettem ki képet:a negatív véleményt legtöbben csak üzenetben merték leírni mert féltek hogy lepontozzák őket(ezt be is vallották),de én csak arra kaptam negatívumot hogy ez egyik képen erős volt a rúzs(alkalmi smink)a másikon meg a hajam nem tetszett neki,szóval ebből nem nagyon bírtam levonni következtetéseket mert az arcomról nem kaptam negatív véleményt,de ez még nem azt jelenti hogy tetszettem nekik

2013. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. aug. 9. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!