Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 75/c mell méret kicsinek...

A 75/c mell méret kicsinek számít? 16. l

Figyelt kérdés
az osztályomba összesen 10 lány van és három lány kivételével(köztük én is ) mindenkinek D-s mellmérete van mi meg mindig szégyenkezünk a kis buckáinkkal múltkor is voltunk strandon és mindenki csak a "D"-s lányokat figyelte ennyire deszkának számít már a C-s méret ?

2013. aug. 8. 14:09
 1/7 anonim válasza:
20%
F alatt nem nő a nő.
2013. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

jézusom.

C-s kosár hol lenne már kicsi? teljesen normális női méret. 19 éves vagyok, 75B-s melltartót hordok. most akkor bújjak el, vagy mi?

agyilag nem lehettek többek 16-17nél.

2013. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
"kis buckáinkkal" szerintem rosszul méritek nekem A-s van és az a kicsi és b-re műtetném
2013. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kicsi
2013. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Inkább a forma miatt aggódj ennyire. Inkább kisebb, de szép, mint hogy megfogni is alig bírod, de ocsmány.
2013. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kicsi.
2013. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

C-re azt mondja, hogy kicsi xD

Amúgy merre is van az osztályotok? Asszem át kéne iratkoznom abba a suliba xD


Ne érdekeljen már mások véleménye!!! Ettől falra tudok már mászni! Rohadt unalmas... Ezen önbizalomhiányoskodni... szégyen!

2013. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!