Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes a netről parfümöt...

Érdemes a netről parfümöt rendelni? Ezek valóban eredetiek? És a webshopok közt miért van akkora árkülönbség egy fajtán belül?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ovasd el az apróbetűt, na meg azt hogy hány milis, mert lehet hogy ott is van egy kis turpiszság, de én inkább boltban veszem, az a tuti, semmit nem szeretek rendelgetni.
2008. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

¨Én személy szerint szinte mindig rendelek parfümtöl kezdve ruhàkig..........netröl.

én nagyon megvagyok elégedve.persze ha parfümöt rendelsz akkor rendelj ismert nevü màrkàs parfümöt.ezek biztos hogy valodiak.

igen az àrkülönbség függ atol,hogy melyik milyen kiszerelés,vagy hogy eau de toilette,eau de parfüm,vagy eau de spray.ahogy ezeket leirtam igy csökkennek az àrak,mert a 3 között màs és màs az illat erössége.ha privàt személytöl rendelsz az riziko,de ha rendes web-shop akkor én csak ajànlani tudom!!!!!!!

2008. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2008. jún. 29. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!