Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes, kevésbé szép...

Természetes, kevésbé szép hajszín vagy szép, de festett?

Figyelt kérdés
Eredeti hajszínem sötétszőke, az a tipikus szürke, semmilyen hajszín. Szőke 2 évig voltam, vörös 1 évig. Most visszatérnék a vöröses hajhoz, de sokszor látom az oldalon, hogy, a férfiak nem kedvelik a festett hajúakat, meg " a természetes a legjobb" vagy " a festett haj csúnya" kommentek. Amúgy hennával festeném a hajam, szóval nem károsítaná.

2013. aug. 13. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is ilyen seszínű hajam van. 4 évig festettem szőkére, de abba kellett hagynom, mert az én hajamat nagyon károsította. Mikor visszafestettem barnára nagyon-nagyon sajnáltam, de most már így egy év elteltével azt mondom, hogy nagyon jó döntés volt! Megszerettem a saját hajszínem és mégiscsak ez áll hozzám a legjobban, mert ez a sajátom. Úgy vettem észre, hogy ez a pasiknak is jobban tetszik, mert így kevésbé vagyok 'mű'. (Pedig a szőke hajam sem az a hidrogénszőke haj volt és az is természetes volt, mert valójában csak melír volt a hajamban.)

Tehát csak le akartam írni az én esetemet, én megszerettem a saját hajszínem. Igaz, nekem már akkor nem volt választásom annyira töredezett, de örülök, hogy visszafestettem.

2013. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Az elozot akar en is irhattam volna. ':)

10-en evig voltam szoke, most mar a gyari hajam is bebarnult, visszafestettem es nem bantam meg. :)

Feketen kivul minden voltam, de tenyleg minden. :)

2013. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:-)

A szőkét én is a károsodás miatt kellett abbahagynom, pedig 1 árnyalattal volt csak világosabb és "melegebb" " aranyosabb" a szín. Amúgy a dologban az is benne van, hogy a melegebb hajszínek jobbak nekem. Az eredeti nekem nem barnás, csak inkább túl sötét és hamvas, de semmiképp nem barna:-D

2013. aug. 13. 00:48
 4/10 anonim ***** válasza:
De miert lettem lepontozva? Miert nem alszol meg pontozos gyikarc?
2013. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak pozitívat adtam:-) de gratulálok annak, aki lepontoz mindenkit csak úgy...
2013. aug. 13. 01:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak észre sem veszik, ha szépen van festve egy haj.


A lenőtt, ronda, szét hidrogénezett, természetellenes színeket nem szeretik, és leginkább csak ezeket veszik észre.

2013. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a szép egyértelműen szebb, mint a nem szép. Nekem is olyan semmilyenszínű a hajam, se nem igazán barna, de szőkének se mondanám, szürke kisegér.

Sok hajszínt kipróbáltam, volnam én is vörös, szőke, fekete, még rózsaszín és lila is, most egy gyönyörű, középbarna árnyalatnál állapodtam meg, ami nem mű, de nem is az eredeti, csúnyácska hajszínem.

Szerintem a pasik egy normális, nem kirívóan festett hajszínnél észre sem veszik, hogy festve van.

2013. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hogy más mit gondol. Ha a férfiak azt mondják nekik a rózsaszín haj tetszik, akkor olyanra fested? Különben sem tudsz mindenkinek megfelelni, mindenki mást szeret! Nehogymár ez irányítsa az életed!

Amúgy meg hennázott hajúként mondom, hogy még soha senki nem mondta, hogy nem szép, egyrészt mert tényleg szép másrészt meg mert ez egy teljesen másodlagos dolog az emberi kapcsolatban. A hennának pont az a lényege, hogy természetes. Tőlem sokszor megkérdezik, hogy ez az eredeti hajszínem, vagy festett? Nem tudják eldönteni mert ez nem úgy néz ki mint a vegyi festék. Vannak akik észre sem veszik amíg nem mondom. És a lenövésre általában mindenki azt hiszi, hogy direkt olyan és milyen jó.

2013. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Azt hiszem holnap elmegyek hennáért:)
2013. aug. 15. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy melyik áll hozzád legjobban! ezt csak képekről lehet megmondani, de szerintem alapból mindenkinek jól áll az eredeti színe, úgyhogy látatlanban azt mondanám! :)


21f

2013. szept. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!