Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen iskolatáskát vegyek?...

Milyen iskolatáskát vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most megyek 7. osztályba és februárban töltöm a 14-et. Milyen iskolatáskát ajánlotok?

Előző tanévben ilyen kemény lapos (vagy minek nevezik)háti iskolatáskám volt, de mivel reggel és délután is egy jó tíz percet utazom és sokan vannak a buszon, meggyűlt vele a bajom. Ha valaki mellém ült nem tudtam az ölembe venni ezért a földre kellett raknom amitől sáros lett. Tehát valami olyat szeretnék amit könnyebben tudok "kezelni" a buszon.

Képeket is küldhettek, illetve, hogy nektek milyen van!

Előre is köszönöm!:))



2013. aug. 16. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

én is elég sokat buszoztam és a háti táska tényleg elég kényelmetlen

amiket kényelmes buszon hordani az a válltáska, mert elférnek tőled és könnyű levenni, de csak az egyik vállad terheli

amiknek hosszabb a pántja az azért nem jó, mert a járás is kényelmetlen tőle

nekem hasonló fazonú volt

[link]

2013. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam hasonló táskákra, viszont 7.-ben még nem hiszem, hogy jó szemmel néznék a szüleim, sajnos :/

Mindenesetre azért köszönöm, ment a zöldkéz:)

2013. aug. 16. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem válaszd a hátitáskát, én gimiben is azt hordtam a buszon pedig álltam. Tíz perc semmiség :)


(Egyébként az egyvállas nem is kényelmes, általánosban általában mindent magaddal kell hordani, ami akár 3-4 kiló is lehet.)

2013. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Távolsági busszal járok, amikor felszállok a buszra senki nincs rajta, következő megállónál szállnak fel rengetegen, szóval mindenképp ülni szoktam :)

Köszönöm a választ, ment a zöld kéz!:)

2013. aug. 17. 18:08
 5/6 anonim válasza:

Szia!Én most megyek 6.-ba és egy budmil hátitáskám lesz.Fekete alapon rózsaszín írás mintával.Elég strapabíró és sportos.

Èn is hasonló helyzetben vagyok mint te.20-25 pecet buszozok.Nekünk különjáratunk van:egy kisbusz.Ott mindenki ngymás hegyén hátán van de én az ölembe fogom a táskám,Így elférek.Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ez nagyon jó oldal táska:

[link]

2013. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!