Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki, ha...

Szerintetek nagyon ciki, ha úgy megyek első randira, hogy a körmöm le van vágva nagyon rövidre, mert most nem valami jó állapotban van, és csak átlátszó körömlakk van rajta?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Engem egy kicsit be is csapnál vele, mert azt hinném, ez a természetes nálad. Azután, hogy nő a körmöd, akkor esne le a tantusz, hogy ez csak szükséges állapota volta körmödnek. Nekem például pozitívum lenne.

Egyébként nem tudom, hol és kivel lesz a randid, de ha a Mátyás-pincében, egy nagyon magas egzisztenciával rendelkező úriemberrel, akkor ciki...

2013. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem ciki. Tapasztalatból mondom, hogy hacsak nem 10 centis pink műkörmeid vannak, akkor a fiú nem is fogja nézni a körmeidet.
2013. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy ciki, nem ezen fog mulni a randi sikere nyugi. Egy gáz tud lenni a körmök terén az ha rondán le van már pattogva a körmlakk
2013. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne ciki?? Szerintem ez a diszkrét manikűr, ami minden helyen és időben megfelelő, elegáns és praktikus.

Inkább azzal szokott probléma lenni, ha valakinek élénk, díszes vagy hegyes méteres körmei vannak, a szolid semleges stílusba nem nagyon lehet belekötni.

Ha meg máskor kék meg zöld körmökkel mászkálsz, akkor sem hiszem, hogy ez szakító ok lenne, csak ne legyen karomszerű, az szerintem gusztustalan, amikor több centis körme van valakinek.

2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már semmi gond, sikerült megcsináltatnom, találtam egy nagyon jó körmöst :))
2013. aug. 21. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik a legjobban, sőt talán még a körömlakk se kéne, csak simán is jó! :)


21f

2013. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja... már elbasztad a tökéletest :S Szomorú :(
2013. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!