Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedhetek, ha "furcsa"...

Modellkedhetek, ha "furcsa" az arcom?

Figyelt kérdés
nincs valami hűdeszép arcom, de magas vagyok és vékony. viszont sok modell ugyanolyan csúnya, mint én. azt is olvastam, hogy néhányan szándékosan rondákat választanak, mert akkor jobban figyelnek az emberek a ruhára. nem ez életem vágya, de jól jönne egy kis pluszpénz...
2008. jún. 30. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
képed nincs? nem tudom elképzelni a furcsa arcod, csak ha látom
2008. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sok modell arcra elég gyenge, úgyhogy szerintem van esélyed, ha a többi részeddel nincs gond.
2008. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő se nagy szám az életben, most meg valami szépségkirálynő lett (vagy mi):

[link]

2008. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
úristen megnéztem a képeit, hát olyna ez a "nő" mintha átoperálták volna nővé, férfiból.. de csúnya! nah ez az igazi MŰNŐ!
2008. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt megtudhatod mennyire tartanak jónak, még ajánlatokat is kaphatsz modellkedésre, stb.

2008. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten a furcsa,ijesztő,különleges arcú lányokat szeretik a modellügynökségek.Persze nem mindegyik.Szerintem ne szépségversenyen indulj hanem jelentkezz inkább modellügynökségeknél :)
2008. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!