Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Göndör, hullámos haj csak...

Göndör, hullámos haj csak hosszú hajnál szép?

Figyelt kérdés
Le kell vágatnom a hajamat mert nagyon hullik és lehet hogy ezért mert túl hosszú :(((
2009. okt. 30. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Milyen hosszúságú lesz a hajad ?

2009. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rövid göndör haj kövéríti az arcot...egyébként még ne add fel a hajad ha csak lehet hogy azért...


Van ilyen hogy őszi hajhullás lehet hogy az az oka...

De szerintem próbáld ki a BÁnfi termékeket arról csupa jót hallani, én is elégedett vagyok vele :)

2009. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem a hosszabb göndör haj szebb mint a rövid!!
2009. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hullámos inkább a hosszúnál szép, a göndör viszont csak akkor szép, ha nem ér tovább váll alá.
2009. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ a rövid mennyire rövid.Szóval mondjuk olyan vállig érő haj még szép ha rövid,de az annál kisebb szerintem már nem.

A Bánfi terméket én is ajánlom,anyukám használta és neki 1hónap alatt gyönyörű lett a haja tőle és nem hullott már.

2009. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát úgy hónaljig érő lesz. sajnos fél éve hullik már ...:(
2009. okt. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!