Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vastagnak érzem a combom....

Vastagnak érzem a combom. Hogy tudnék úgy leadni a combomból h ne legyen vastagabb és izmosabb?

Figyelt kérdés

és valami olyanra gondoltam h télen is tudok csinálni,edzőterembe nem tok járni mert nagyon drágák... :S

Lécci hasznos válaszokat,esetleg tapasztalatokat várok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! előre köszi :)


2009. okt. 30. 08:13
 1/8 A kérdező kommentje:
LÉCCI ÍRJATOK!!! 15 vagyok szóval lécci ne olyan ötleteket amikben sok gázsi kell...
2009. okt. 30. 08:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Rubint Réka "Napi 20 perc önmagadért" dvd-je nagyon jó, csak ajánlani tudom. 4 részből áll: 20 perc kar, 20 perc comb, 20 perc popsi és 20 perc has.

Én a comb- és popsi gyakorlatokkal kezdtem, és nagyon hamar látványos volt az eredmény. Ettől nem lesz "testépítő- izmod" nyugi, csak formás, csinos tested. :)


Innene le tudod tölteni:

[link]

2009. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jajj nagyon köszönöm!!! ehez ugye nem kellenek különböző ezközök? :)
2009. okt. 30. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:
kedves első válaszoló. nekem is ugyan ez a problémám és nagyon megörültem amikor láttam, hogy már válaszoltak is erre a kérdésre. meg is próbáltam letölteni de nekem nem sikerült. talán pénzbe kerül?? segítenél?
2009. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 timido ***** válasza:

Nem pénzbe kerül. ha megnyitod ott van a rapidshares sor, meg a data - s sor. kiválasztod, hogy melyiket akarod letölteni, ( én datásban szoktam, mert a rapidshareknél kell várni 2 letötés között assziem egy órát? vagy 20 percet? nemt udom. )

És ha a datásara kattintasz, akkor megnyitódik egy ablak, és ott az Ingyeneset kell választanod, és ha megkérdezi, hogy van ilyen új prémium ajánlataik, és kell-e, azt kell, hogy nem élsz vele! És akkor kidobja a letöltést, és csak el kell mentened.


A rapidshare - nél ott van, hogy Free User, arra katt rá, és asszem vissza számol 100 mp-től, és amikor teljesen vissza számoltr, katt downloadra! :) vagy nemtudom mit ír ki, de arra kell! :)

Remélem tudtam segíteni. Nem az első voltam!

2009. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 timido ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, leírni, hogy ilyen kis becsomagolt fájlokba szedegeti le, tehát az összes linket le kell szedni, ami a fitneszdvd-s oldalon van! És miután le szetted vagy rapidsharevel vagy datával, ki kell csomagolni, ( kérni fog egy jelszót, de az meg van adva az oldalon ) és miután kicsomagoltad, akkor lesz teljesen kész! :)
2009. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló.köszönöm h megadtad a címet, le is töltöttem, ki is csomagoltam csak az a baj h 1 vidi lett a kicsomagolt 7 fájlból és az az 1 vidi az első 20 perc a hasra de a többi nincs meg és nem tom miért...lécci válaszolj!!!!!
2009. nov. 1. 11:19
 8/8 timido ***** válasza:
Irigyellek!! Nekem nagyon lassú netem van, kb 1 hét mire letudnám szedni őket, vagy 4 nap, ha éjjel nappal megy a gépem. :( :)
2009. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!