Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen alkalmakkor használt...

Ti milyen alkalmakkor használtok parfümöt?

Figyelt kérdés

Ha valami különleges esemény van (pl. szülinap vagy egyéb összejövetel), akkor teszek fel, de egyébként a hétköznapokon nem szoktam használni, így mondjuk suliba se nagyon. Érdekelne más lányok véleménye is.

És egyébként nem tudtok valami nem túl erõs, frissitõ jellegű, "épp, hogy csak érezni lehet" parfümöt javasolni?

A mostani nem igazán jön be, csak ajándékba kaptam.


2013. aug. 28. 18:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16/L
2013. aug. 28. 18:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Én akkor használok, amikor elmegyek itthonról. Suliba, találkozni ezzel-azzal, de pl csak leugrani a boltba nem. Csak egy csöppet használok, nem húzok magam után méteres illatfelhőket, szerintem az már túlzás.

Bruno Banani Magic Woman parfümjét használom, pár óra múlva elmúlik az illata.

2013. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En buliba szoktam,vagy randin vagy vmi fontos esemenyen:)

Amugy nekem bruno banani van es imadom az egy baja hogy 20ml-6ezer...

2013. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig használok, csak mindig mást, mivel nem minden alkalomra ugyanaz illik :)
2013. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden nap, még otthon is, mert szeretem az illatát. Am igaziból nem parfüm, amit használok, mert az "igazi" parfümöknek nem tetszik az illata és nekem mind ugyanolyan. Testpermeteket szoktam rendelni,

Body Shop, Hollister, Victoria's Secret. Nem olyan tartósak, mint egy parfüm, mindenhova vinnem kell magammal ês napközben fújkálni magam, de az illatuk 1000x jobb mint bármelyik parfümnek.

2013. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Minden nap, még estére is alváshoz (ha hiányzik a párom, akkor az ő parfüméből fújok a párnámra és úgy alszom el). Persze időjárástól, napi outfittől és kedvemtől függ, hogy milyet használok... elég sok van

21/L

2013. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden nap:)
2013. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig, ha megyek valahová, még ha csak a boltba ugrom le.
2013. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

változó. hétköznapokon akkor általában, ha rosszabb passzban vagyok, mert ha magamra fújom a parfümömet, rögtön szépnek meg csinosnak meg jónak érzem magam. Egyébként meg csak randira vagy buliba, esküvőre, vacsorára, ilyenekre szoktam magamra fújni.

Én Burberry Bodyt használok már egy éve.

21L

2013. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor eszembe jut, hogy nekem olyan is van.
2013. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!