Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az lereagalni/kez...

Hogyan lehet az lereagalni/kezelni, ha a lakotarsam irigy?

Figyelt kérdés

2 lakotarsam van, abbol az egyiket 4 eve ismerem, es olyan, hogy van penzuk, megis ha mi csinalunk valamit a hazon(vagy ha teszek fel kepet, ahol otthon a szobaban vagyok) olyan rondan nez ram, plusz vettem egy 10.000Ftos kabatot, es 1 egesz napig hozzam se szolt. Ha valami uj felso van rajtam(ami jol nez ki es nem ilyen tucat cucc) megint olyan rondan nez, vagy ha veszek valami ruhat vagy barmit, latszik rajta, hogy majd megeszi az irigyseg.

Es meg 1000 ehhez hasonloeset volt.

20L


2013. aug. 31. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Költözz el. Úgy sem fog megváltozni, te meg úgy sem fogsz nem vásárolni az ő lelki világa miatt.
2013. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!